Menu

Som tu medzi Vami, len choručká

Trvanie výzvy: 28. marca 2013 - 31. decembra 2013

Cieľ výzvy

Získanými finančnými prostriedkami zaplatiť rehabilitačné cvičenia.

Príbeh

Som tu medzi Vami, len choručká

Rodičia na mňa čakali šesť rokov. Prišla som , ale choručká. Nevadí, stále sa usmievam.

Narodila som sa 20.1.2009.Moja mamka týždeň po pôrode sa musela so mnou vrátiť do nemocnice, lebo jej zmeravela celá pravá strana tela. Diagnostikovali jej trombózu mozgových splavov, z čoho má doživotné dôsledky. Ja som samozrejme išla s ňou. Aj tak ma nemohla kojiť, pretože brala ťažké lieky. Vrátili sme sa domov až po mesiaci. Mamka stále chodí k lekárovi.
Horšie je to, že i ja som začala mať problémy a v októbri 2011 mi diagnostikovali zákernú nevyliečiteľnú chorobu cystickú fibrózu.Aby som mohla fungovať , musím 2x denne inhalovať , 3x v týždni chodiť na rehabilitačné cvičenia. Z choroby vyplýva aj postihnutie pankreasu, preto musím mať vysoko kalorickú stravu, brať vitamíny a probiotiká. Mám veľmi slabú imunitu. Čo je horšie , nemôžem chodiť do materskej škôlky.
Potrebujem chodiť na rehabilitácie, pretože teraz v dôsledku choroby mám oslabené panvové dno a uniká mi moč.Cvičiť musím aj preto, lebo zle chodím.
Budem Vám veľmi vďačná , keď mi prispejete na cvičenie.Za jedno rodičia platia 10,50 Eur, ja ich potrebujem 3x v týždni. Aby bola účinnosť efektívna, na mesiac potrebujem 126 Eur.Do konca roka je ešte 9 mesiacov. Preto Vás prosím , pomôžte mi nazbierať 1134,-EUR. Viem , že je to veľa peňazí, ale aj veľa pre mňa. Všetkým Vám veľmi, veľmi ďakujem !

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?