Menu

Keď sa sny stávajú skutočnostou

Trvanie výzvy: 30. novembra 2020 - 30. novembra 2021

Cieľ výzvy

Vyzbierať finančné prostriedky na delfinoterapiu v delfináriu Oskar v meste Truskavec a terapiu Mudr.Veľa vo Varšave.

Príbeh

Keď sa sny stávajú skutočnostou

Ahojte, voláme sa Sárka a Ondrejko, sme dvojičky a obaja by sme chceli byť, ako zdravé deti. Žiaľ ručičky a nožičky nás nechcú počúvať.

Už od prvej chvíle na tomto svete sme museli bojovať o svoje životy. Prvé týždne sme boli v takej zvláštnej postielke (volali to inkubátor) a bez našej mamičky, ktorá za nami chodila každý deň. Absolvovali sme množstvo vyšetrení, pri ktorých nám lekári povedali rôzne cudzie názvy, ktorým sme my nerozumeli, ale naši rodičia ostali veľmi smutný. Mamička a Tatko nám ukázali, ako nás veľmi ľúbia a sľúbili že to nikdy nevzdajú a budú bojovať s nami a za nás. Tatko a mamička robia čo vládzu, ale sami už nato nestačia, ppreto by sme Vás chceli poprosiť o vašu pomoc. Mamička nám venuje všetok svoj čas. Chodí s nami ku koníkom, plávať, cvičit, veľa sa s nami hrá a pomáha nám ako vie, aby nás tie neposlušné telíčka počúvali. Tatko musí chodiť do práce, aby nám zabezpečil všetko čo potrebujem.

V roku 2019 sme absolvovali delfinoterapiu, bolo to niečo úžasné a nezabudnuteľné. Delfíny Kiki a Miky sú skvelý a rýchlo sme sa s nimi skamarátili. Plávanie s nimi nám veľmi pomohlo a môj braček Ondrejko po terapiách povedal svoje prvé slovíčko MAMA. Mamka a tatko od štastia veľmi plakali a všetci sa veľmi tešili. Po terapiách som bola aj ja pozornejšia, ručičky ma začali viac počúvat a dokázala som sa viac sústrediť.  Chceme Vás veľmi pekne poprosiť o vašu pomoc, aby sme mohli znovu navštíviť našich kamošov Kiki a Miky v ich delfináriu a aby Ondrejko mohol vyskúšať terapiu Mudr.Veľa vo Varšave.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?