Menu

Veronika a jej ťažká cesta životom.

Trvanie výzvy: 21. decembra 2020 - 21. decembra 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

rehabilitácie

Príbeh

Veronika a jej ťažká cesta životom.

Chcem sa znovu postaviť na nohy a kráčať....

Vždy usmiaté dievča Veronika Frčová, ktorá má 23 rokov je od roku 2014 po autohavárii na vozíku. Mladé dievča, ktoré má život pred sebou a jeden okamih jej zmenil život. Od tohto okamihu sa nemohla postaviť na nohy a ísť do školy, na nákupy...zrazu potrebuje pomoc iného, aby sa niekam dostala. 

Pomoc od lekárov neprichádza, pre nich je jej stav konečný, viac ich nezaujíma. Ona sa však nevzdáva a postupnou rehabilitáciou sa jej stav pomaličky zlepšuje. Cvičenie robí zázraky a ona sa posúva vpred. Dokáže veľa vecí, ktoré už nikdy nemala.....

Preto Vás chcem požiadať o AKÝKOĽVEK finančný príspevok. Financie použijeme na rehabilitáciu a masáže, ktoré sú veľmi potrebné a prospešné.

Vďaka Vašej pomoci sa zúčastnila pobytu v rehabilitačnom zariadení v Adeli,  Klimkovice. Cvičenie veľmi pomáha a ona napredujem. Opäť Vás prosím o naplanenie jej sna znovu sa postaviť na nohy. K naplneniu tohto sna potrebuje neustále cvičiť a to nie len doma ale aj intenzívnejšie pomocou rehabilitačného zariadenia , v ktorých jej opäť svitla nádej na zlepšenie.

Ďakujem Vám zo srdca za pomoc.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?