Menu

Prosím o pomoc na základné životné potreby

Trvanie výzvy: 13. januára 2021 - 15. mája 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Vyplatenie nájmu a kúpa základných životných potrieb

Príbeh

Prosím o pomoc na základné životné potreby

Prosím všetkých o pomoc. Môj príjem nepresahuje ani životné minimum a nedokážem platiť ani nájomné. Nemám sa na koho obrátiť keďže som sirota.

Dobrý deň, volám sa Kristína Nemová. Mám 22 rokov. Vo svojich 10 rokoch som tragicky prišla o matku. Z dôsledku, že môj otec prepadol závislosti na alkohole a gemblerstve, som sa dostala do pestúnskej starostlivosti. Dnes žiaľ už nemám nikoho na koho by som sa mohla obrátiť. Od 18tich pracujem ako čašníčka, bývam sama v podnájme a starám sa o adoptované mačičky. Kvôli korona kríze som tento rok prišla už o 4té zamestnanie. Vzhľadom na to, aká je momentálne na celom Slovensku situácia nedarí sa mi už druhý mesiac nájsť si prácu. Som v situácii, kedy nemám peniaze na vyplatenie nájmu a ani na kúpu základných životných potrieb pre mňa a moje zvieratá. Vopred úprimne ĎAKUJEM za každú jednu pomoc. 

Aktualizácie

Dobrý ľudia sú stále medzi nami.6. 4 2021

Predovšetkým sa chcem opäť poďakovať všetkým ktorí stoja pri mne v týchto časoch. Momentálne mi chýba ešte jedno vyplatenie nájmu, tak snáď sa mi medzi vami podarí vyzbierať cieľ mojej výzvy aby som mohla vyplatiť aj posledný dlh na nájme. 

Každé euro je pre mňa veľkým darom6. 3 2021

Úprimne ďakujem za všetky finančné dary s ktorými mi pomáhate v týchto ťažkých časoch. Bez vašej pomoci by som túto situáciu zvládala sama len veľmi ťažko. Každé zaslané euro je pre mňa veľkým darom.  

Veľmi prosím o pomoc. Nemám peniaze ani na pokrytie základných životných potrieb.6. 2 2021

Dobrý deň. Chcem všetkým poďakovať za peňažné dary, ktoré ste odoslali. Situácia sa však nezmenila a ja meškám už s dvoma najmami, ktoré musím doplatiť, avšak stále sa mi nepodarilo nájsť si zamestnanie. Situácia je taká kritická , že nemám vôbec na jedlo a nemám sa absolútne na koho obrátiť ani s kúpou jedla. Prosím všetkých, aj najmenšia finančná pomoc veľmi pomôže. Každé jedno euro je pre mňa veľký dar . 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?