Menu

Prosba o finančnú pomoc

Trvanie výzvy: 20. januára 2021 - 30. apríla 2021

Cieľ výzvy

vyplatenie nedoplatkov, nákladov na bývanie

Príbeh

Prosba o finančnú pomoc

Prosba o finančnú pomoc na nedoplatky a platenie účtov v čase koronakrízy - som invalidná dôchodkyňa .


Celý život som pracovala a pomáhala ja iným. Najradšej by som namiesto pomoci prijala nejakú vhodnú pracovnú ponuku, alebo aspoň brigádu.

Od roku 2018 som sa stala invalidnou dôchodkyňou s príjmom 270,30 eur mesačne, a nastala pre mňa veľmi ťažká doba. Pomáhali mi hlavne moje 3 deti, aby som ako tak mohla prežiť a vládala platiť potrebné náklady.

Absolvovala som veľké množstvo pohovorov, prísľuby boli vždy, problémom boli však moje zdravotné problémy, ale keď prišla koronakrízapracovné ponuky pre invalidov úplne klesli, čím sa situácia a môj život absolútne skomplikovali a zhoršili.

Koronakríza negatívne postihlcelú moju rodinu, jeden syn prišiel o prácu, dcéra o stálu brigádu a ďalší syn nemôže robiť nadčasy ako predtým, zhoršila sa finančná situácia v celej mojej rodine, mne už  deti nemôžu pomáhať tak, ako pred koronakrízou.

mojom veku 56 rokov a s mojimi diagnózami si momentálne prácu nájsť neviem, a zo sumy čiastočného invalidného dôchodku nedokážem zaplatiť ani len všetky základné platby, hypotéku a na živobytie mi zostáva pár eur mesačne.

Vznikajú mi nedoplatky a dlhy, ktoré nemám ako bez pomoci iných uhradiť, a keďže žijem sama, tak to nezvládam. Ďakujem za každú finančnú pomoc, prípadne za ponuku na prácu, či len brigádu.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?