Menu

Prosím o pomoc s udržaním strechy nad hlavou

Trvanie výzvy: 27. januára 2021 - 27. marca 2021

Cieľ výzvy

Neskončiť s dieťaťom na ulici - zaplatenie dlhu za nájom.

Príbeh

Prosím o pomoc s udržaním strechy nad hlavou

Prosím o pomoc - udržať kľúče od teplého bývania

Som matka 12 ročného syna. Podstivo som pracovala,  ako kuchárka,  čašníčka.. Od 26.9 som odkázaná prvý raz v živote na pomoc od štátu,  ktorá je mesačne  300€.

Suma, ktorú platím za byt v prenájme je 450€.

HROZÍ NÁM VYSŤAHOVANIE.  Každý mesiac nám chýba 150€ na nájom,  a ďalšie  € na stravu a základné životné potreby.  Som slobodná mama, vždy som sa podstivo starala a aj keď nebolo naviac, dokázala  zaobstarať všetko životne potrebné pre svojho syna. som

Teraz nám ale hrozí vysťahovanie, nakoľko nám na nájomnom od októbra do januára vznikol dlh vo výške 600€.. Nikdy som od nikoho nič nežiadala,  a hanbím sa.

ALE VEĽMI PROSÍM O AKÚKOĽVEK FINANČNÚ POMOC. 

POTREBUJEM DOPLATIŤ DO KONCA FEBRUÁRA DLH NA NÁJOMNOM,  INAK NÁS VYSŤAHUJÚ a ja zo synom, nemáme kam ísť. Neviem si predstaviť čo urobíme. 

Od 3.februára mám opäť sľúbenú prácu,  no do prvej výplaty je veľmi ďaleko a je nemožné z prvej výplaty uhradiť dlh + najom za nový mesiac.  Tisíc krát Vás prosím o pomoc.  Zásoby potravín pomaly,  ale isto dochádzajú,  a som už zúfalá.  Úspory,  ktoré som mala sú dávno preč. 

Môj syn je silný alergik ( chronická laringitida + astma). Veľmi mu pomáhal hokej, momentálne však ani ten nemôže robiť. A o chvíľu už nebudem mať ani peniaze na jeho inhalator.. ( áno,  je na lekársky predpis , ale aj tam sa dopláca)

Prosím Vás,  nechcem svojho syna pripraviť o teplo domova.. Bojím sa, že skončíme na ulici.  Veľmi Vás prosím ako matka, pomôžte nám.. Nie som žiadny asociál,  vždy som pracovala, starala sa, ale teraz už neviem ako ďalej. Viem,  že v tomto období,  to máme mnohí ťažké..ale prosím...

Prosím Vás z celého srdca o pomoc.. Ďakujem 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?