Menu

Prekonanie Korona obdobia, ktoré zastavilo umenie

Trvanie výzvy: 10. februára 2021 - 10. apríla 2021

Cieľ výzvy

Cieľom tejto výzvy je požiadať o finančnú podporu, ktorá by aspon čiastočne pomohla pokryť zlomok straty, ktorú obmedzenia vzniknuté pandémiou COVID19 vytvorili. Túto podporu by som použil na zabezpečenie základných potrieb pre rodinu, zaplatenie hypotéky, a podobných nákladov(nákup potravín, paliva, hygienických potrieb), ktoré sa bohužiaľ narozdieľ od príjmu neznížili.

Príbeh

Prekonanie Korona obdobia, ktoré zastavilo umenie

Od marca 2020 sa s príchodom korona vírusu absolútne zastavili všetky aktivity,
ktorým som sa profesionálne venoval, a tak sa mi obmedzil príjem na absolútne minimum.

Dobrý deň, som tanečník, učiteľ tanca, ale aj fotograf a videomaker. S príchodom vírusu a lockdownov bokli všetky aktivity, z ktorých sa skladá môj príjem obmedzené na minimum. Od Marca sme s našou skupinou nemali žiadne vystúpenie, nemohli sme vyučovať tanecn v tanečnej škole naživo, čo znížilo počet študentov v našej tanečnej škole, a taktiež sa zrušili všetky eventy na ktorých som sa produkčne ale aj kreatívne podielal.

Je to tažké obdobie, v ktorom štruktúra pomoci umelcom do veľkej miery nepomohla umelcom ako som ja a buďem veľmi vďačný za pomoc a finančnú podporu, ktorú by som použil na živenie svojej novej mladej rodiny a pokrytie nákladov spojených s životom (hypotéka, poistenia, atď)

Ďakujem veľmi pekne!

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?