Menu

Pomoc v koronakríze

Trvanie výzvy: 17. februára 2021 - 30. apríla 2021

Cieľ výzvy

Peniaze budú predovšetkým slúžiť na vyplatenie nájmov a hypotéky. Mojou prioritou je teraz pracovať na tom, aby sa mi napriek ťažkej ekonomickej situácii a pandémii podarilo moje hudobné aktivity udržať nažive a pokračovať v nich, aj keď sa situácia vráti do "normálu".

Príbeh

Pomoc v koronakríze

Som promotér a DJ a kvôli koronkríze a pandémii nemôžem už takmer rok vykonávať vyše 90% svojich aktivít a prišiel som tak o prevažnú väčšinu svojich príjmov.


Hudobnej scéne na Slovensku sa aktívne venujem už takmer 20 rokov.

Ako DJ a producent pôsobím pod pseudonymom Simple Sample na domácej scéne už od roku 2002. Okrem zásadných festivalov a klubov u nás a v Česku mám za sebou vystúpenia v Rakúsku, Nemecku, Holandsku, Francúzsku, ale aj v Spojených arabských emirátoch, Indii, Japonsku či na Jamajke.

Mojou hlavnou pracovnou náplňou je už vyše 16 rokov organizovanie kultúrnych podujatí (koncerty, party, festivaly), čo sú všetko aktivity, ktoré sú posledný rok takmer úplne stopnuté.

Verím, že sa mi napriek ťažkej ekonomickej situácii a pandémii podarí moje hudobné aktivity udržať nažive.

Napriek vynaloženej snahe a úsiliu je môj pracovný život úplne ochromený a narušený koronakrízou a ja nemôžem vykonávať väčšinu z mojich pracovných aktivít ako sú organizácia a produkcia festivalov / koncertov / tour a súvisiacich aktivít. 


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?