Menu

Pomoc pre malého Mirka

Trvanie výzvy: 17. februára 2021 - 30. júna 2021

Cieľ výzvy

Vyzbieranie financií na uhradu nájmu,životných potrieb ako potraviny , no najmä uhrada poplatkov za liečbu malého Mirka

Príbeh

Pomoc pre malého Mirka

Rád by som oslovil dobrých ludí o pomoc

Milí darcovia,rád by som Vás požiadal o pomoc v našej zložitej situácii. V tejto situácií sme dlhodobejšie len nám trošku zo ženou trvalo,kým sme sa rozhodli požiadať o pomoc cudzích ludí. Predsa len ,človek  sa snaží pomôcť si najprv sám ,svojím vlastným úsilím ,no ked si nevie dať rady nieje hanbou vysloviť slovíčko prosím. Našu situáciu spôsobila i korona kríza ,nakolko som pracoval ako murár a kedže sú opatrenia aké sú túto činnosť nemôžem vykonávať. Malé brigády nezachránia našu situáciu ,človek si musí premyslieť kde ich dá. Či sa zaobstará jedlo ,uhradí nájomné ... Ja som bez príjmu , a družka je na materskej dovolenke snaším malým Mirkom. S naším zlatkom ,ktoré je skutočne pre nás darom. Čiže jediným príjmom je rodičovský príspevok . Mám hlavu v smútku,lebo si neviem dať rady kde nájsť stabilnú prácu ,ktorá by zabezpečila moju rodinku,ktorú tak velmi milujem. No to nieje jediný dôvod na trápenie,ktorý soženou máme. Tým pre mna dôležitejším ,ktorý mi sužuje mysel den čo den je ochorenie nášho maličkého. Velmi sme sa na Mirka tešili ,naše prvé bábätko ,ktoré sme si vysnívali. Určite nebolo v našich predstavách ,že návštevy u lekárov budú také časté a ich diagnostiky tak kruté. Malý Mirko trpí valvárnou aortálnou stenózou,čo je ochorenie srdiečka. Má zúžené chlopne,čo je u bábätka dosť závažný problém. Máme za sebou i prvé vyšetrenia v BA , jediným riešením je operácia... Mal ju mať už na Vianoce no odložila sa tato operácia. Dnes ma 5 mesiacov, a za celé mesiace sme so ženou sa trápili ,že práve náš chlapček je chorý. Každodenný strach ,či sa prebudí ,či dýcha ... Je to strašný ,bolestivý pocit . Chýbajú nám peniaze na životné potreby , no i na pokrytie vydavkov ,ked chodíme na vyšetrenia . Či už je to Ba, BB alebo Zvolen tam kde nás pošlú je pre nás prvoradé sa tam dostaviť. Už sme si na tento účel i požičali nech je len malý vyšetrený, no situácia sa neustále zhoršuje a vyšetrenia ,operácia nás ešte len čakajú . To je hlavný dôvod ,prečo žiadam Vás dobrý ludia o pomoc. Pomôžte nám pokial to je vo vašich možnostiach ,velmi Vás prosím. Vopred dakujem všetkým,ktorý nám pomôžu  

Aktualizácie

Už len pár dní30. 5 2021

Rád  by som sa ešte pred ukončením príbehu podakoval zo srdca všetkým darcom,ktorý nám pomohli. Nesmierne si vážim Vašu pomoc a prajem všetko dobré no najmä zdravie.

Prosím Vás dobrí ludia12. 5 2021

Milí darcovia, rád by som Vás ešte pred ukončením príbehu požiadal o prečítanie si nášho príbehu a pokial je to vo Vašej možnosti i o pomoc.Zo srdca Vám dakujeme.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?