Menu

Pomoc

Trvanie výzvy: 17. februára 2021 - 1. augusta 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Pomoc so zaobstaraním stravy a zaplatením energií.

Príbeh

Pomoc

Covid 19

Minulý rok som prišla o prácu v dôsledku COVID19. Mám 2 deti 14 a 4 rocne. Od štátu dostávam podporu v nezamestnanosti 306eur. Toho času jediný príjem nakoľko výživné je v rukách exekútora ktorý ho vymáha od exmanzela. Situácia je katastrofálna. Viem že sú ľudia na tom horšie ako ja aj keď si to veľmi neviem predstaviť. Jedine za čo som vďačná sú moje dve zdravé deti.

Ak je tu niekto z Košíc kto vie o nejakej práci budem rada ak sa mi ozve. Zatiaľ všetky žiadosti zamietnuté. O mesiac mi končí podpora v nezamestnanosti niečo sa už musí nájsť. Lebo neviem čo bude ďalej. Ďakujeme Vam všetkým 

Aktualizácie

Ďakujem veľmi pekne 7. 6 2021

Chcem poďakovať všetkým darcom ktorý nám pomohli a stále pomáhajú. Bez Vás by sme to nedali. Veľmi pekne ďakujem  hlavne v mene svojich detí.

Obrovská vďaka 30. 5 2021


Ďakujeme Vám všetkým ktorý ste nám pomohli a pomôžete. Deti majú vďaka Vám krajšie dni. 

Vážime si vašu podporu a pomoc.


VEĽMI PEKNE ĎAKUJEME14. 4 2021

Ďakujem Vám všetkým ktorý ste nám prispeli. Každé jedno euro je pre nás obrovská pomoc. Situácia sa bohužiaľ stále nezlepšuje,prácu stále nemám ale verím že po otvorení všetkého sa konečne nájde aj práca pre mňa. Uvedomujem si že nemôžem byť odkázaná na pomoc druhých. Chcem sa postaviť na nohy a žiť tak ako sa patrí.

Každopádne ešte raz Vám všetkým ďakujem.

Ďakujeme 3. 3 2021

Chcela by som poďakovať ľuďom ktorý pomohli. Nie len nám ale všetkým ľuďom v núdzi. Situácia je stále horšia a horšia. Človek má strach čo bude zajtra... Každopádne ďakujeme 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?