Menu

Pomôžte dravcom prežiť toto neľahké obdobie

Trvanie výzvy: 16. februára 2021 - 16. februára 2022

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Cieľom výzvy je vyzbierať peniaze na nákup krmiva pre naše dravce. Akékoľvek množstvo je nám veľkou pomocou. Aby ste sa vedeli približne orientovať, koľko stojí kŕmenie dravcov. Celkovo máme 16 dravcov. Približné ceny krmiva na deň pre jedného dravca sú: Potkany-1,5€, holuby-2€, jednodňové kuriatka- 0,50€. Balík sena pre kone, kozy a ovečky stojí 30€ a vydrží približne polovicu mesiaca. Každá koruna je pre nás dobrá. Ďakujeme

Autor výzvy

Dátum vzniku: 5.4.2015

IČO: 42394708

Ulica: Povstalecká 14

Mesto: Banská Bystrica

PSČ: 97409

Štát: Slovensko

Príbeh

Pomôžte dravcom prežiť toto neľahké obdobie

Chceme Vás poprosiť o akúkoľvek finančnú pomoc, ktorá je teraz potrebnejšia ako kedykoľvek predtým. Kvôli nariadeniam spojených s koronavírusom, ktoré likvidujú ekonomiku celého Slovenska, sme nemohli fungovať tak ako inokedy a preto nám dochádzajú zdroje na nákup krmiva pre naše dravce a zvieratá. Obraciame sa teda na Vás, ak máte možnosť nám pomôcť, budeme nesmierne vďační a určite sa Vám odmeníme.

Hoci sme boli pripravení počas celého roka, nemohli sme robiť a to nás vážne poznačilo, namä finančne. My Sokoliari Kráľa Svätopluka sme na plnom pracovnom úväzku s našimi dravcami. Vlastné opasky sme utiahli ešte na začiatku roka, ale momentálne prišlo do najťažšieho, teda na naše zvieratá a to nechceme dopustiť. 
Prosíme Vás o pomoc. Na oplátku budeme rozdávať vstupenky k nám do Archeoskanzenu, na obdobie keď to bude umožnené...

Ďakujeme 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?