Menu

Smutné vianoce

Trvanie výzvy: 24. februára 2021 - 9. decembra 2021

Cieľ výzvy

Zaplatenie dlhu, poplatkov, domácnosť, liekov

Príbeh

Smutné vianoce

Vianoce bez všetkého sú veľmi smutné. Deti sú sklamané .

 Blížia sa Vianoce a my sme na Tom fin.velmi zle.Chcela by som deti potešiť aby nepocitili krízu a mali Vianoce ako iné deti.Starám sa o TZP dcéru,ktorá je ONKOLOGICKÁ A KARDIOLOGICKÁ pacientka s Autizmom a vážnymi, nevyliečiteľnými dg. - NEUROFIBROMATÓZA, HYDROCEFALUS (drenaz z hlavy do brucha), prestáva fungovať a potrebuje operačne vymenit. Vonkajšia ATROFIA MOZGU, MENTÁLNY DEFICIT S PORUCHAMI SPRÁVANIA, INKOTENENCIA MOCU 2. stupen, sono zachytilo cystu na hlave, ktorú je potrebné sledovať ak bude potrebné operačne odstrániť. V škole je integrovaná, indivíduálny plán, krátené vyuč., asistent.
Dvaja  synovia majú vážne dg. ,sledované,(odbery,vyšetrenia,kontroly).Najmladší syn PSORIÁZA, HEPOTHOPIA PEČENE (hrozí Cirhoza), nastavená liečba, kontrola aj v obmedzenom režime. 3 deti sú na sprejoch na dýchanie, stredný syn študuje 1r. na SŠ. Jeho dg.sú pod kontrolou lekárov.kontrola cukru,štítnej žľazy,Astma. Najstarší študuje na Hotel. Akad. 3r.kde je to fin. náročnejšie. Príprava jedál, suroviny na prípravu hradí sám, oblečenie, obuv...
SME ALERGICI,Intolerancia,Celiakia.Zdrav.stav deti si  vyžaduje  NEUSTÁLE KONTROLY, ODBERY, VYŠETRENIA. MÔJ ZDRAVOTNÝ STAV NIEJE NAJLEPŠÍ. PROBLÉMY S CHRBTICOU, SILNÉ ALERGIE.. VZHĽADOM NA dg. deti a svoje sa nemôžem zamestnať. Môj príjem nestačí na výdavky,lieky, platby, nájom, energie, internet, ktorý deti potrebujú kvôli výučbe v škole či distančnej výučbe ako aj t v obmedzeniach, potreby deťom, obuv, ošatenie, lieky, domacnosť, zariadenie,drogéria, dezinfekcie, kvôli  COVID 19.BYVAME V NÁJOMNOM BYTE NA PRÍZEMÍ, BEZ PODLAŽIA, BEZ BALKÓNA. BYT JE VLHKÝ, tvorí sa PLESEŇ,ktorá nám škodí nakoľko sme silní alergici..PROSÍM, MAJTE ZĽUTOVANIE A POMÔŽTE NÁM. ZA PODPORU, POMOC, PODPORUVÁM  VEĽMI PEKNE ĎAKUJEM. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?