Menu

Alžbetkin boj

Trvanie výzvy: 17. marca 2021 - 23. februára 2022

Cieľ výzvy

Zabezpecit potreby dcery - ochrane ruska a dezinfkeciu

Príbeh

Alžbetkin boj

Boj o lepšiu budúcnosť

Moja dcerka je narodena predcasne v 29 gt. Cely jej zivot je vysoko rizikova vzhladom na jej diagnozy. V tomto case sa jej zdravotny stav velmi zhorsil preto aj jej potreby su narocnejsie a nakladne. Preto prosim o pomoc pocas tejto Covid situacii. Zvysili sa mi naklady na hygienicke potreby ochranne ruska a dezinfekciu ktora je teraz mimoriadne dolezita. Vzhladom na to ze musim teraz aj dva krat dezinfikovat vsetky miestnosti v dome dcerinu izbu tri krat denne naklady na to vsetko su pre mna neunosne. Snazim sa aby aby nikjak nebola dcerka ohrozena aby sa jej stav uz nezhorsoval. Spravim pre dcerku cokolvek len aby bola spokojna.Vopred dakujem za pomoc. Kazde euro nam pomoze. Verim ze sa najdu ludia ktory nam pomozu.

Aktualizácie

Už len krôčik6. júl 2021

Milí darcovia s vasou pomocou sme sa dostali skoro do cieľa. Chyba nam uz len 80 eur aby sa vyzva naplnila. Prosím pomôžte nam uzavriet vyzvu. Uz len krôčik chyba. Dakujem velmi pekne z celeho srdca.

Uz len trošičku4. jún 2021

Dobry den prosim pomozte nam dozbierat este 187 eur pre ukoncenie nasej vyzvy. Vdaka vam darcom mozem zabezpecit vsetko potrebne. Verim ze sa este najdu ludia s dobrym srdieckom ktory nam pomozu. Uz len trošičku a vyzva sa naplni. ĎAKUJEM

Prosba k anjelom6. máj 2021

Prosim o pomoc vas anjely bez vas nedokazeme napredovat. Dakujem

Krok po kroku28. mar 2021

Z celeho srdca vas prosim o pomoc budem vam nesmierne vdacna spolu s Alzbetkou pretoze verim v dobro ludi. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?