Menu

Pomoc v nepriaznivej životnej situácii

Trvanie výzvy: 10. marca 2021 - 28. septembra 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Zlepšenie nášho momentálneho finančného problému, úhrada poplatkov a pokrytie základných životných potrieb ako nákup potravín

Príbeh

Pomoc v nepriaznivej životnej situácii

Pomoc

"Milí darcovia", chcela by som zo srdca veľmi pekne poprosiť o finančnú pomoc pre mňa a moje milované deti, ktoré sú pre mňa všetkým na svete. V prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať všetkým dobrým ľuďom, ktorí nám pomôžu v ťažkej situácii. Som obyčajná skromná ,mladá mamička dvoch chlapcov vo veku 14 a 10 rokov, na ktorých som už roky sama. Celý život sa prebíjam cez rozne prekážky no snažím sa ako najlepšie viem..Som žiaľ onko pacientka. Momentálne žijeme iba z mojej polovičnej invalidnej.Koronavírus nás zlomil...Popri invalidnej som pracovala, privyrábala si ako chyžná. No žiaľ momentálne nemám žiadnu možnosť si privyrobiť ani cent , aby sme sa mali lepšie a žilo sa nám ľahšie..Som veľmi zúfalá z tejto našej situácie a neviem ako ďalej..Žiadnej práce sa nebojím no kvôli korone, podlomenému zdraviu a oslabenej imunite mám problém si čokolvek nájsť. Žijeme u mojich rodičov, ktorí nám dali strechu nad hlavou,začo som im nesmierne vďačná, no žiadnu inú pomoc od nich nemôžeme chcieť ani žiadať , lebo maminka je tiež žial onko, tak bojujeme a trápime sa spolu...Preto som sa rozhodla s malou dušičkou požiadať o pomoc cez tento úžasný portál , kde je pomoc ľudí až neuveriteľná..

Vopred všetkým skvelým ľuďom zo srdca ďakujeme za pomoc.

Aktualizácie

Zo srdca prosíme o pomoc ??6. 4 2021

Milí darcovia, veľmi pekne prosíme dobrých ľudí s dobrým srdiečkom o pomoc , ktorú veľmi potrebujeme a ktorú nám budete môcť venovať na prekonanie zlej situácie.Situácia nieje pre nikoho ľahká,o svoje deti sa starám sama a vždy to bolo ťažké..teraz keď je všade okolo nás korona, ktorej dopad dostihol každého z nás , je to ešte ťažšie.Sama si žial momentálne nedokážem pomôcť , žijeme z 320 eur , snažím sa ako najlepšie viem ale žial bez pomoci dobrých ľudí to nedokážem.Veľmi verím , že sa situácia s koronou polepší a budem mať opäť možnosť brigádovať a zarobiť si peniažky pre mojich milovaných chlapcov , ktorí majú iba mňa a sú pre mňa všetkým.Zo srdiečka Ďakujeme za akukoľvek pomoc???

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?