Menu

Finančná pomoc študentke

Trvanie výzvy: 10. marca 2021 - 2. marca 2022

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Kompenzácia straty príjmu. Finančná podpora bude použitá na nákup potravín, základnej drogérie, nájmu a školských výdavkov.

Príbeh

Finančná pomoc študentke

Budem vďačná ak sa nájde niekto, kto podporí študentku vo finančnej kríze, nakoľko som kvôli pandémií prišla o brigádu a nemám financie na základné výdavky.

Dobrý deň. Som študentkou na VŠ v odbore psychológia. Rada by som do budúcna pomáhla ľuďom, čo je aj dôvod výberu môjho odboru. Myslím si, že po týchto časoch bude potrebovať pomoc čoraz viac ľudí. Avšak momentálne som len študentkou, ktorá prišla o brigádu kôli prevládajúcej koronakríze. Pracovala som v obchode oblečením no kvôli nariadeniam nemôžem činnosť vykonávať. Bývam v Nitre na študentskom byte, nakoľko mi nebol ani udelený internát, hoci to mám od domova 200km. V Nitre je situácia tiež aká je , takže obmedzenia mi každým týžňom priťažujú. Úspory sa mi už minuly a doteraz mi ako tak pomáhali rodičia, no oni sami sú momentálne v ťažkej finančnej situácií. Odkedy som začala študovať snažila som sa ich odbremeniť a popri škole sa venovať brigádam, teraz to však nie je možné aj z dôvodu úplného odstrihnutia brigádnikov ale aj z dôvodu, že mám školu od pondelka do piatka. Preto by som chcela poprosiť kohokoľvek, komu záleží na podpore študentov v kríze, alebo jednoducho na podpore ľudí, ktorí si nemôžu momentálne dovoliť ani základné výdavky, aby prispel ako bude vedieť. Ďakujem, prajem pevné zdravie.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?