Menu

Strata príjmov a práce počas pandémie

Trvanie výzvy: 17. marca 2021 - 17. mája 2021

Cieľ výzvy

Peniaze použijem na zaplatenie nájmu, potravín, drogérie, energií, hypotéky a iných nevyhnutných vecí (vitamíny, lieky, účty za telefón a internet atď.)

Príbeh

Strata príjmov a práce počas pandémie

Som mladá žena, ktorá kôli corona kríze prišla o prácu v oblasti organizácie eventov a podujatí. Popritom som pôsobila aj ako učiteľka TV a plávania na 42% úväzok, o ktorú som takisto prišla kôli pandémii.

Pred začatím pandémie som pôsobila ako event manager v bratislavkom klube. Organizovali sme aj rôzne podujatia a firemné akcie. Nakoľko však od začiatku pandémie bolo znemožnené vykonávanie akýchkoľvek kultúrnych a spoločenských podujatí. Aby som bola schopná pokryť svoje mesačné náklady na život bola som nútená zamestnať sa aj ako učiteľka TV a plávania na ZŠ Turnianska v Bratislave. Nakoľko však následný vývoj pandémie znemožnil aj vykonávanie tejto profesie bola riaditeľka školy nútená prepustiť učiteľov, ktorý svoju prácu nemohli vykonávať dištančne. Takto som prišla o obidva príjmy, a som opäť v štádiu hľadania si nového zamestnania, čo je počas pandémie a mojej profesnej kvalifikácie značne sťažené. Celú sitáciu komplikuje aj fakt, že som sa nakazila Covid-19 a musela som zotrvať v karanténe.

 V dôsledku týchto okolností som momentálne v situácii, keď náklady ako nájom, splátky hypotéky, výdavky spojené z bývaním, základné potraviny, drogéria nemám z čoho zaplatiť. Budem vďačná za každú finančnú pomoc, lebo v tejto dobe rozmýšľam kde použijem každé jedno euro. Vopred Vám všetkým veľmi pekne ĎAKUJEM. 


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?