Menu

Partneri


Spoločnosť SK-NIC, a. s. je správcom internetovej domény najvyššej úrovne .SK, ktorá je vyhradená pre slovenský internet. Prostredníctvom viac než päť tisíc registrátorov spravuje takmer 330-tisíc domén s koncovkou .SK. Spoločnosť sa venuje tiež osvetovej činnosti v oblasti doménových mien aj internetu všeobecne a podpore projektov v záujme internetovej komunity na Slovensku. Spoločnosť SK-NIC, a. s. je jedným zo zriaďovateľov darcovského portálu ĽudiaĽuďom.sk.

Mobilný operátor 4ka má za sebou dve silné značky: SWAN, a.s. - operátor pôsobiaci na slovenskom telekomunikačnom trhu od roku 2000, starajúci sa o rodinnú zábavu, internet, lacné telefonovanie a digitálnu televíziu priamo vo vašich obývačkách. Nedávno rozšíril ponuku svojich služieb aj o mobilné služby založené na najmodernejšej rýchlej 4G / LTE sieti. Slovenská pošta, a.s. - tradičný a dôveryhodný poskytovateľ poštových, kuriérskych a platobných služieb pre širokú verejnosť, firmy a orgány štátnej správy. Vďaka unikátnemu spojeniu týchto dvoch spoločností dnes 4ka prináša: JEDNODUCHOSŤ, ZROZUMITEĽNOSŤ A VÝHODNOSŤ MOBILNEJ KOMUNIKÁCIE.

Spoločnosť SWAN, a.s. je celoslovenský poskytovateľ elektronických komunikačných riešení (hlasových, dátových, internetových, multimediálnych služieb a služieb bezpečnosti).

Účelom Centra pre filantropiu n.o. je svojou činnosťou, službami a programami posilňovať mimovládne neziskové organizácie a ich postavenie v spoločnosti, rozširovať hodnoty a modely darcovstva, dobročinnosti a dobrovoľníctva, ktoré sú vyjadrením vzájomnej solidarity a porozumenia medzi občanmi navzájom i medzi verejným a súkromným sektorom.

Spoločnosť ANASOFT je úspešným dodávateľom vývoja softvéru, konzultačných služieb a systémovej integrácie na Slovensku, v USA, Nemecku a v Česku. Hlavné vývojové centrum sa nachádza na Slovensku. Neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti sú filantropické aktivity za ktoré už niekoľkokrát získala ocenenie Via Bona Slovakia.

Slovenská pošta patrí medzi spoločnosti s pevnou tradíciou a dlhodobo pozitívnymi referenciami v okruhu širokej spotrebiteľskej verejnosti. V súčasnosti pôsobí ako ekonomicky samostatný a konkurencieschopný hospodársky subjekt, poskytujúci svojim zákazníkom moderné komunikačné, distribučné a platobné služby na domácom trhu, s vytvorenými logistickými podmienkami na podnikanie v strednej a východnej Európe.

internet.sk je sieť slovenských webových projektov a portálov, ktoré sa spojili, aby skvalitňovali a inovovali slovenský online priestor a zefektívňovali internetovú reklamu ako pre médiá, tak i pre zadávateľov inzercie. Do siete internet.sk patria portály zdravie.sk, ephoto.sk, rodinka.sk, sport7.sk, ludialudom.sk a regionálne spravodajské weby dnes24.sk.. Skupina internet.sk patrí podľa metodiky IAB Slovakia (AIMonitor) medzi TOP 10 najväčších prevádzkovateľov webových projektov.

Dnes 24 prináša pre svojich návštevníkov TOP správy z ich mesta zo všetkých oblastí života. Vždy najhorúcejšie novinky z miestnej politiky, kultúry, športu i nových pracovných možností si môžete prečítať denne na vyše dvadsiatke krajských a okresných miest. Okrem toho na nich nájdete pozvánky na dôležité udalosti, denné obedné menu či informácie o inštitúciách a firmách v danom meste. Buďte vždy IN s regionálnymi správami na www.dnes24.sk

Nadácia TV JOJ vznikla v lete 2007 a počas svojej existenie zorganizovala jednu z najväčších celonárodných charitatívnych zbierok na pomoc obetiam katastrofálnych povodní v roku 2010 a dve významné verejné zbierky pre detské onkologické centrá v rokoch 2007 a 2008. Nadácia TV JOJ rozvíja projekty pre športovo a umelecky talentované deti z celého Slovenska, koordinuje charitatívnu pomoc pre matky v núdzi, vyrábame tematické dokumentárne cykly a angažuje sa v oblasti ochrany prírody a zvierat. Správna rada Nadácie TV JOJ má 9 členov a desiatky externých spolupracovníkov po celom Slovensku.

Nadácia otvorenej spoločnosti – Open Society Foundation (NOS – OSF) realizuje projekty v oblasti tvorby a podpory verejnej politiky, evaluačné a výskumné aktivity, advokačné projekty a súťaže.

sport7.sk je populárny portál s denne aktualizovaným športovým spravodajstvom, videami, výsledkami, prehľadnými tabuľkami, komentármi, článkami vlastnej redakcie a populárnou súťažou pre tipujúcich.

Ephoto je stránka určená pre každého fotografa a fanúšika fotografie. Svoje si tu nájdu začínajúci aj pokročilí fotografi, každý, kto sa chce naučiť fotografovať, zdieľať svoje fotografie, podeliť sa o svoje názory a skúsenosti alebo len si pozrieť pekné fotografie.

Rodinka.sk je najdlhšie pôsobiacim portálom v oblasti rodiny a zdravia na slovenskom internete. Rodinka.sk je denne aktualizovaným internetovým magazínom s vlastným redakčným obsahom, službami odborných poradní a komunitou. Okrem obsahu sa venuje aj širším celospoločenským projektom, ako napríklad SPRIEVODCA PÔRODNICAMI (hodnotenia kvality pôrodníc), alebo publikácia PRÍRUČKA PRE RODIČA: Pomáha rodičom zorientovať sa v aktuálnej legislatíve, povinnostiach a možnostiach v oblasti rodinného práva a rodinných financií.

Zdravie.sk je najčítanejší informačný portál so zdravotnou tématikou. Obsahuje najrozsiahlejšie odborné informácie a poskytuje cenný priestor na vzájomnú komunikáciu.

Creatix is a Chicago-based digital product design and development firm with offices in Bratislava, Slovakia and Warsaw, Poland. Creatix helps organizations bring innovative mobile and web-based software products to market as well as realize new value from existing products. From ideation to requirements to launch, Creatix offers its clients proven experience in supporting the complete digital product life cycle. Our focus is on ideation, strategy, user experience architecture, usability, user interface design, development and execution of these across the entire digital ecosystem. Visit Creatix at www.thinkcreatix.com