Menu

Profil Dvojfarebný svet

Dvojfarebný svet

Telefónne číslo: 0910211209

Email: utesena@dvojfarebnysvet.sk

Ulica: Opletalova

Číslo: 84

Mesto: Bratislava

PSČ: 84107

IČO: 30868301

Web: www.dvojfarebnysvet.sk

Náš príbeh

Občianske združenie Dvojfarebný svet je organizáciou zanietených ľudí, ktorí sa snažia pomôcť deťom žijúcim v náročných životných podmienkach.

Občianske združenie Dvojfarebný svet je organizáciou zanietených ľudí, ktorí sa snažia pomôcť deťom žijúcim v náročných životných podmienkach. Pôsobí predovšetkým v rozvojových krajinách, kde sa snaží pre najmenších vytvoriť také zdravotné a sociálne podmienky, aby mohli deti šťastne žiť bez ohľadu na situáciu vo svojej krajine a rodine. Hlavnými piliermi našej pomoci sú zdravie, rodina a vzdelanie. Občianske združenie Dvojfarebný svet vzniklo 13.9. 2006 registráciou na Ministerstve vnútra.

Naše krédo

Chceme, aby svet chudobných a chorých detí nebol jednofarebný.

Stručný popis organizácie

Občianske združenie Dvojfarebný svet je organizáciou zanietených ľudí, ktorí sa snažia pomôcť deťom žijúcim v náročných životných podmienkach. Pôsobí predovšetkým v rozvojových krajinách, kde sa snaží pre najmenších vytvoriť také zdravotné a sociálne podmienky, aby mohli deti šťastne žiť bez ohľadu na situáciu vo svojej krajine a rodine.?Hlavnými piliermi našej pomoci sú zdravie, rodina a vzdelanie. ?Občianske združenie Dvojfarebný svet vzniklo 13.9. 2006 registráciou na Ministerstve vnútra.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Naše výzvy ()

Výzvy, ktoré sme podporili()

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma