Menu

Profil V.I.A.C. - Inštitút pre ...

V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže

Náš príbeh

Sme občianske združenie, ktorého spoločným úsilím je pomôcť mladým ľuďom na Orave zlepšiť svoj život – priniesť na Oravu „život“.
Sme totiž presvedčení, že mladý človek nemusí odísť z Oravy, aby mohol žiť - čo si dnes myslí veľa mladých.

Občianske združenie, ktorého spoločným úsilím je pomôcť mladým ľuďom na Orave zlepšiť svoj život – priniesť na Oravu „život“. 
Sme totiž presvedčení, že mladý človek nemusí odísť z Oravy, aby mohol žiť - čo si dnes myslí veľa mladých. Život na Orave síce nie je ľahký (z viacerých hľadísk - nedostatok príležitostí pre mladých (kultúrne, voľnočasové, pracovné, ...), silné (niekedy až zväzujúce) tradície, silná nedôvera starších voči inovatívnym prvkom, ťažká sociálna situácia rodín, nedostatok pracovných možností, ...), ale zároveň vnímame, že mladí oravci majú v sebe veľký potenciál.

V. I. A. C. – Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže
Ústie nad Priehradou 41
028 01 Trstená
Tel: 0948 84 99 22


Naše krédo

Stojíme na štyroch základných pilieroch: V – verita = pravda – prináša slobodu I – ispirazione = inšpirácia – dáva slobode Ducha A – adrenaline = adrenalín – dvíha slobodu z komfortu C – comunita = spoločenstvo – overuje pravosť slobody

Stručný popis organizácie

Občianske združenie, ktorého spoločným úsilím je pomôcť mladým ľuďom na Orave zlepšiť svoj život – priniesť na Oravu „život“. Sme totiž presvedčení, že mladý človek nemusí odísť z Oravy, aby mohol žiť - čo si dnes myslí veľa mladých.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Výzvy, ktoré sme podporili()

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma