Menu

Profil Falck n.o.

Falck n.o.

Telefónne číslo: 0650 555 000

Email: info@falck.sk

Ulica: Bačíkova

Číslo: 7

Mesto: Košice

PSČ: 04001

IČO: 45737568

Web: http://www.pomahatneboli.sk/

Náš príbeh

Zámerom Falck n.o. je vzdelávať a šíriť osvetu v oblasti prvej pomoci, a to za podpory skúsených inštruktorov – záchranárov zo spoločností Falck Záchranná, a.s. a Falck Academy s.r.o.

Cieľom neziskovej organizácie Falck n.o. je, aby všetky deti vedeli prvú pomoc. Pre naplnenie tohto cieľa preto vzdeláva deti na základných a materských škôl o poskytovaní prvej pomoci pútavou a zážitkovou formou. Na kurzoch sa deti učia ako správne privolať pomoc, dodávajú im sebavedomie, aby sa nebáli zasiahnuť. 

Podstatou hravej výučby sú vždy spôsoby, ako poskytnúť prvú pomoc a získať schopnosť naučiť sa riešiť kritické situácie. Pre lepšiu zapamätateľnosť využívame špeciálnu edukačnú pomôcku – hovoriaceho macka Miška.

Naše krédo

Cieľom neziskovej organizácie Falck n.o. je, aby všetky deti vedeli prvú pomoc. Pre naplnenie tohto cieľa preto vzdeláva deti na základných a materských škôl o poskytovaní prvej pomoci pútavou a zážitkovou formou. Na kurzoch sa deti učia ako správne privolať pomoc, dodávajú im sebavedomie, aby sa nebáli zasiahnuť. Podstatou hravej výučby sú vždy spôsoby, ako poskytnúť prvú pomoc a získať schopnosť naučiť sa riešiť kritické situácie. Pre lepšiu zapamätateľnosť využívame špeciálnu edukačnú pomôcku – hovoriaceho macka Miška.

Stručný popis organizácie

Zámerom Falck n.o. je vzdelávať a šíriť osvetu v oblasti prvej pomoci, a to za podpory skúsených inštruktorov – záchranárov zo spoločností Falck Záchranná, a.s. a Falck Academy s.r.o.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma