Menu

Profil Občianske združenie ...

Občianske združenie Detský domov Lastovička Trenčín

Telefónne číslo: 032 / 6520617

Email: ded.trencin@stonline.sk

Ulica: Jilemnického

Číslo: 40

Mesto: Trenčín

PSČ: 91101

IČO: 42151317

Web: http://web.stonline.sk/detskydomovtrencin/

Náš príbeh

Cieľom občianského združenia je vytvorenie pevného zázemia deťom žijúcim mimo vlastnej rodiny, podporovať rozvoj záujmovej a kultúrnej činnosti týchto detí, zabezpečovať primerané vzdelávanie detí a pomoc pri zabezpečovaní vhodného zamestnania a bývania.

Sme občianske združenie, ktoré pôsobí pri Detskom domove Lastovička v Trenčíne. Naša činnosť je zameraná na deti umiestnené v Detskom domove  Lastovička v Trenčíne na Jilemnického ulici č. 40 a deti v Detskom domove Lastovička v Adamovských Kochanovciach č. 205. Získané finančné prostriedky by sme  využili na úhradu zimnej a letnej rekreácie v detských zážitkových táboroch, počas školských prázdnin. I tieto deti potrebujú prázdniny a zážitky, aké počas roka v detskom domove  neprežijú, potrebujú aspoň na chvíľu uniknúť často krutej realite,  nájsť nové priateľstvá a spoznať nových ľudí.

Naše krédo

Sme občianske združenie, ktoré pôsobí pri Detskom domove Lastovička v Trenčíne. Naša činnosť je zameraná na deti umiestnené v Detskom domove Lastovička v Trenčíne na Jilemnického ulici č. 40 a deti v Detskom domove Lastovička v Adamovských Kochanovciach č. 205.

Stručný popis organizácie

Vytvoriť pevné zázemie deťom žijúcim mimo vlastnej rodiny, podporovať rozvoj záujmovej a kultúrnej činnosti týchto detí, zabezpečovať primerané vzdelávanie detí a pomoc pri zabezpečovaní vhodného zamestnania a bývania.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma