Menu

Profil Občianske združenie STOPA ...

Občianske združenie STOPA Slovensko

Náš príbeh

Aj vďaka Vám môžeme našu prácu s ľuďmi bez domova Pomôžte nám vyzbierať peniaze aby sme našu prácu mohli robiť dobre a pomôcť tak , čo najviac ľuďom bez domova sa plne integrovať do bežného života.

Sme občianske združenie, ktorého hlavným cieľom je ukončovanie bezdomovectva. Prevádzkujeme integračné centrum pre ľudí bez domova a ľudí, ktorí sú na hranici extrémneho sociálneho vylúčenia. Zameriavame sa na komplexný prístup ku klientom, v rámci našej koncepcie 365 poskytujeme klientom komplex služieb od základného sociálneho poradenstva, špecializovaného sociálneho poradenstva, pomoci pri hľadaní práce a ubytovanie až po celkovú reintegráciu klienta. Taktiež poskytujeme pracovnú terapiu, kde ponúkame klientom možnosť zapojiť sa do rôznych revitalizačných prác. Je to pre ľudí, ktorí sú v procese integrácie, čiže postupnými krokmi sa začleňujú naspäť do bežného života. Zameriavame sa na kvalitu poskytnutej podpory konkrétnemu človeku a nie na kvantitu čiastkových služieb množstvu ľudí. Sme environmentálni a v rámci našich projektov kombinujeme environmentálne prístupy so sociálnou pomocou ľuďom v núdzi. Naše projekty sa zameriavajú na miesta, ktoré majú širší význam. Zároveň udržujeme anonymitu, naši klienti nemajú stigmy vo forme symbolov "som bez domova". Nepovažujeme to za informáciu, ktorá by sa mala šíriť. 

Viac o našich aktvitách sa môžete dozvedieť na našej web stránke www.stopaslovensko.sk

ĎAKUJEME !
Stručný popis organizácie

Našim cieľom je ukončovanie bezdomovectva. Prevádzkujeme integračné centrum pre ľudí bez domova. Zameriavame sa na komplexný prístup ku klientom od základného sociálneho poradenstva, špecializovaného sociálneho poradenstva, pomoci pri hľadaní práce a ubytovanie až po celkovú reintegráciu klienta. V rámci pracovnej terapie ponúkame klientom možnosť zapojiť sa do rôznych revitalizačných prác. Je to pre ľudí, ktorí sú v procese integrácie a začleňujú sa naspäť do bežného života.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Naše výzvy ()

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma