Menu

Profil literarnyklub.sk – ...

literarnyklub.sk – občianske združenie

Náš príbeh

OZ literarnyklub.sk organizuje celoročne viac než 130 podujatí na podporu a propagáciu súčasnej (najmä slovenskej) literatúry a kultúry.

OZ literarnyklub.sk pôsobí od roku 2006 ako živá a rešpektovaná platforma pre nezávislých knižných tvorcov a zároveň ako dôveryhodný partner pre celý rad domácich a zahraničných inštitúcií a iniciatív. Medzi hlavné aktivity OZ patrí: Literárny stan Pohoda - za 10 rokov svojej činnosti je hlavným organizátorom literárneho stanu na festivale Pohoda. European poetry tournament - v rokoch 2012-2013 prebehol európsky projekt v (6 partnerských krajín), Literárny klub v KC Dunaj (celoročná lit. dramaturgia) a v kultúrnych centrách po Slovensku, spoluorganizátor literárnych súťaží Poviedka a Básne. BRaK – Bratislavský knižný festival - OZ je spoluorganizátorom, Dni slovenskej literatúry, - spolu s LIC je hlavným organizátorom druhého ročníka DSL 2015 s podtitulom Sloboda je literatúra, Li - KE - košický festival súčasnej kultúry, CZECHO – MECHO celoročné podujatie na propagáciu českej literatúry a hudby na SVK v spolupráci s Českým centrom.

Stručný popis organizácie

OZ literarnyklub.sk organizuje celoročne viac než 130 podujatí na podporu a propagáciu súčasnej (najmä slovenskej) literatúry a kultúry.

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma