Menu

Profil literarnyklub.sk – ...

literarnyklub.sk – občianske združenie

Náš príbeh

OZ literarnyklub.sk organizuje celoročne viac než 130 podujatí na podporu a propagáciu súčasnej (najmä slovenskej) literatúry a kultúry.

OZ literarnyklub.sk pôsobí od roku 2006 ako živá a rešpektovaná platforma pre nezávislých knižných tvorcov a zároveň ako dôveryhodný partner pre celý rad domácich a zahraničných inštitúcií a iniciatív. Medzi hlavné aktivity OZ patrí: Literárny stan Pohoda - za 10 rokov svojej činnosti je hlavným organizátorom literárneho stanu na festivale Pohoda. European poetry tournament - v rokoch 2012-2013 prebehol európsky projekt v (6 partnerských krajín), Literárny klub v KC Dunaj (celoročná lit. dramaturgia) a v kultúrnych centrách po Slovensku, spoluorganizátor literárnych súťaží Poviedka a Básne. BRaK – Bratislavský knižný festival - OZ je spoluorganizátorom, Dni slovenskej literatúry, - spolu s LIC je hlavným organizátorom druhého ročníka DSL 2015 s podtitulom Sloboda je literatúra, Li - KE - košický festival súčasnej kultúry, CZECHO – MECHO celoročné podujatie na propagáciu českej literatúry a hudby na SVK v spolupráci s Českým centrom.

Stručný popis organizácie

OZ literarnyklub.sk organizuje celoročne viac než 130 podujatí na podporu a propagáciu súčasnej (najmä slovenskej) literatúry a kultúry.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma