Menu

Profil Psia duša

Psia duša

Telefónne číslo: 0915805895

Email: psiadusa@psiadusa.sk

Ulica: Krosnianska

Číslo: 57

Mesto: Košice

PSČ: 04022

IČO: 42100411

Web: www.psiadusa.sk

Náš príbeh

Občianske združenie Psia duša vzniklo 25. marca 2008 za účelom pomoci opusteným, nechceným a týraným zvieratám.

Našou hlavnou činnosťou je hľadanie nových domovov pre zvieratá, ktoré sa nachádzajú v útulkoch, karanténnych staniciach, občianskych združeniach a u dobrovoľníkov z celého Slovenska. Cieľom je, aby každé opustené zviera raz malo svoju rodinu a svoj domov, pretože to je to najdôležitejšie. 

Naša ďalšia pomoc spočíva v materiálnej a finančnej podpore útulkov a občianskych združení, financovaní nákladných operačných zákrokov opustených zvierat a realizácia projektov na podporu útulkáčov. Snažíme sa pomôcť vždy tam, kde je to potrebné. Zároveň sa venujeme legislatíve v oblasti ochrany zvierat, osvete verejnosti a rôznym kampaniam na podporu adopcií opustených zvierat.

Naše krédo

Občianske združenie Psia duša vzniklo 25. marca 2008 za účelom pomoci opusteným, nechceným a týraným zvieratám. Našou hlavnou činnosťou je hľadanie nových domovov pre zvieratá, ktoré sa nachádzajú v útulkoch, karanténnych staniciach, občianskych združeniach a u dobrovoľníkov z celého Slovenska. Cieľom je, aby každé opustené zviera raz malo svoju rodinu a svoj domov, pretože to je to najdôležitejšie. Naša ďalšia pomoc spočíva v materiálnej a finančnej podpore útulkov a občianskych združení, financovaní nákladných operačných zákrokov opustených zvierat. Snažíme sa pomôcť vždy tam, kde je to potrebné. Zároveň sa venujeme legislatíve v oblasti ochrany zvierat, osvete verejnosti a rôznym kampaniam na podporu adopcií opustených zvierat. Našu činnosť, projekty a ako pomáhame si môžete pozrieť na www.psiadusa.sk

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma