Menu

Profil MAMILA, o. z.

MAMILA, o. z.

Telefónne číslo: 0911 940 760

Email: dojcenie@mamila.sk

Ulica: Čajkovského

Číslo: 6333/48

Mesto: Trnava

PSČ: 91708

IČO: 36064513

Web: www.mamila.sk

Náš príbeh

MAMIČKY NEDOSTÁVAJÚ POMOC A PODPORU PRI DOJČENÍ. POMÔŽTE MATKÁM, ABY MOHLI DOJČIŤ SVOJE DETI. ZA SPOLOČNE VYZBERANÉ PENIAZE ZABEZPEČÍME FUNGOVANIE NAŠEJ PORADNE DOJČENIA.

Pomáhať a podporovať dojčenie znamená meniť celú spoločnosť. Spoločnosť, ktorá dojčenie podporuje, kladie základný kameň pre zdravie bábätiek a detí a posilňuje sa zdravie žien. Znamená to ušetriť veľké množstvo financií v zdravotníctve do budúcnosti. Znamená to posilniť sebavedomie matiek, ktoré úspešné dojčenie napĺňa pocitom dôvery v samé seba a istotou, že sa dokážu o svoje deti starať. Znamená to budovanie toho najlepšieho základu pre vzťahy v rodine a pre psychické zdravie. Znamená to novú generáciu matiek a detí, ktoré budú dojčenie považovať za normálny, fyziologický a nenahraditeľný spôsob starostlivosti o deti, pri ktorom ide o viac než len o materské mlieko.
V súčasnosti sú každý rok tisíce matiek sklamané, frustrované, zúfalé a ich túžba dojčiť svoje dieťatko sa rozplynie, pretože napriek tomu, že dojčenie považovali za prirodzené a intuitívne, narazia v živote na prekážky, ktoré im dojčenie znemožnia: narážajú na neznalosť, nevedecké informácie, neochotu, nedostatok času a pomoci, nedocenenie, odsudzovanie, bagatelizovanie dojčenia, zastrašovanie, vnucovanie umelej výživy, všade prítomnú reklamu na umelú výživu, nedostatok pozitívnych vzorov ako aj na priepasť medzi generáciou súčasných babičiek, ktoré nedojčili, a generáciou súčasných matiek, ktoré sa o dojčenie znovu pokúšajú.
Občianske združenie MAMILA sa snaží vyplniť tento priestor medzi túžbou matiek dojčiť a neuspokojivou realitou, s ktorou sa stretávajú.
Sme presvedčení, že nie je jedno, či matky dojčia alebo nedojčia. A podávame im pomocnú ruku, aby dojčenie mohlo byť úspešné.
Informácie o pomoci pri dojčení nájdete na našich stránkach www.mamila.sk. Kontakt: dojcenie@mamila.sk.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Naše výzvy ()

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma