Menu

Profil Vĺčatá.sk

Vĺčatá.sk

Náš príbeh

Vĺčatá.sk je portál, ktorého poslaním je šíriť pozitívne povedomie o hrách.

Vĺčatá sa venujú informovaniu o zmysluplných hrách atechnológiách už viac než dva roky. Za tento čas sme vydali viac než 140článkov a recenzií, v roku 2017 získali 1600 fanúšikov a vystúpili s desiatimiprednáškami o využití vzdelávacích hier v školách.V našej databáze mesačnepribúdajú nové hodnotenia hier, ktoré si čitatelia môžu filtrovať podľa rôznychatribútov.
Našim poslaním je ukázať rodičom a učiteľom potenciál hier ako nástrojvzdelávania, ale aj zmysluplnej zábavy. Vychádzame z predpokladu, že rola hierv spoločnosti bude naďalej narastať a preto je jedinou cestou snaha využiťtento fakt v prospech detí. Práve z tohto dôvodu sme rozbehli, na slovensképomery, unikátny projekt Vĺčatá.sk.

V našom tíme máme odborníkov na psychológiu, pedagogiku, ale aj herný dizajnči informačné technológie. Väčšina z nás sú samozrejme hráči, a tak vieme(alebo aspoň tušíme), ako vytvárať mosty medzi moderným svetom detí a svetom“dospeláckej skúsenosti”. Vďaka tomu často spolupracujeme s poprednýmislovenskými firmami, ktoré finančne podporovali naše aktivity.

S tvorbou textov sa samozrejme viažu nejaké náklady. A hoci sme doterazfungovali najmä vďaka partnerom, radi by sme časom dosiahli finančnúsamostatnosť. Zároveň ale nechceme na našu stránku dávať žiadne reklamy.


Stručný popis organizácie

Vĺčatá.sk je portál, ktorého poslaním je šíriť pozitívne povedomie o hrách.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma