Menu

Vĺčatá.sk

Vĺčatá.sk

Náš príbeh

Vĺčatá.sk je portál, ktorého poslaním je šíriť pozitívne povedomie o hrách.

Vĺčatá sa venujú informovaniu o zmysluplných hrách a technológiách už niekoľko rokov. Pravidelne vydávame články a recenzie, robíme prednášky na školách ale i pre širokú verejnosť o využití edukačných hier vo vzdelávaní a výchove. V našej databáze mesačne pribúdajú nové hodnotenia hier, ktoré si čitatelia môžu filtrovať podľa rôznych atribútov. Takisto im ponúkame návod, ako s hrami pracovať a využiť ich vzdelávací a výchovný potenciál.
Našim poslaním je ukázať rodičom a učiteľom potenciál hier ako nástroj vzdelávania, ale aj zmysluplnej zábavy. Vychádzame z predpokladu, že rola hier v spoločnosti bude naďalej narastať a preto je jedinou cestou snaha využiť tento fakt v prospech detí. Práve z tohto dôvodu sme rozbehli, na slovenské pomery, unikátny projekt Vĺčatá.sk.

V našom tíme máme odborníkov na psychológiu, pedagogiku, ale aj herný dizajn či informačné technológie. Väčšina z nás sú samozrejme hráči, a tak vieme (alebo aspoň tušíme), ako vytvárať mosty medzi moderným svetom detí a svetom“dospeláckej skúsenosti”. Vďaka tomu často spolupracujeme s poprednými slovenskými firmami a nadáciami, ktoré finančne podporovali naše aktivity.

S tvorbou textov sa samozrejme viažu nejaké náklady. A hoci sme doteraz fungovali najmä vďaka partnerom, radi by sme časom dosiahli finančnú samostatnosť. Zároveň ale nechceme na našu stránku dávať žiadne reklamy.


Stručný popis organizácie

Vĺčatá.sk je portál, ktorého poslaním je šíriť pozitívne povedomie o hrách.

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma