Menu

Profil Vĺčatá.sk

Vĺčatá.sk

Náš príbeh

Vĺčatá.sk je portál, ktorého poslaním je šíriť pozitívne povedomie o hrách.

Vĺčatá sa venujú informovaniu o zmysluplných hrách atechnológiách už viac než dva roky. Za tento čas sme vydali viac než 140článkov a recenzií, v roku 2017 získali 1600 fanúšikov a vystúpili s desiatimiprednáškami o využití vzdelávacích hier v školách.V našej databáze mesačnepribúdajú nové hodnotenia hier, ktoré si čitatelia môžu filtrovať podľa rôznychatribútov.
Našim poslaním je ukázať rodičom a učiteľom potenciál hier ako nástrojvzdelávania, ale aj zmysluplnej zábavy. Vychádzame z predpokladu, že rola hierv spoločnosti bude naďalej narastať a preto je jedinou cestou snaha využiťtento fakt v prospech detí. Práve z tohto dôvodu sme rozbehli, na slovensképomery, unikátny projekt Vĺčatá.sk.

V našom tíme máme odborníkov na psychológiu, pedagogiku, ale aj herný dizajnči informačné technológie. Väčšina z nás sú samozrejme hráči, a tak vieme(alebo aspoň tušíme), ako vytvárať mosty medzi moderným svetom detí a svetom“dospeláckej skúsenosti”. Vďaka tomu často spolupracujeme s poprednýmislovenskými firmami, ktoré finančne podporovali naše aktivity.

S tvorbou textov sa samozrejme viažu nejaké náklady. A hoci sme doterazfungovali najmä vďaka partnerom, radi by sme časom dosiahli finančnúsamostatnosť. Zároveň ale nechceme na našu stránku dávať žiadne reklamy.


Naše krédo

Vĺčatá sa venujú informovaniu o zmysluplných hrách a technológiách už viac než dva roky. Za tento čas sme vydali viac než 140 článkov a recenzií, v roku 2017 získali 1600 fanúšikov a vystúpili s desiatimi prednáškami o využití vzdelávacích hier v školách.V našej databáze mesačne pribúdajú nové hodnotenia hier, ktoré si čitatelia môžu filtrovať podľa rôznych atribútov. Našim poslaním je ukázať rodičom a učiteľom potenciál hier ako nástroj vzdelávania, ale aj zmysluplnej zábavy. Vychádzame z predpokladu, že rola hier v spoločnosti bude naďalej narastať a preto je jedinou cestou snaha využiť tento fakt v prospech detí. Práve z tohto dôvodu sme rozbehli, na slovenské pomery, unikátny projekt Vĺčatá.sk. Kto sme? V našom tíme máme odborníkov na psychológiu, pedagogiku, ale aj herný dizajn či informačné technológie. Väčšina z nás sú samozrejme hráči, a tak vieme (alebo aspoň tušíme), ako vytvárať mosty medzi moderným svetom detí a svetom “dospeláckej skúsenosti”. Vďaka tomu často spolupracujeme s poprednými slovenskými firmami, ktoré finančne podporovali naše aktivity. Čo potrebujeme? S tvorbou textov sa samozrejme viažu nejaké náklady. A hoci sme doteraz fungovali najmä vďaka partnerom, radi by sme časom dosiahli finančnú samostatnosť. Zároveň ale nechceme na našu stránku dávať žiadne reklamy.

Stručný popis organizácie

Vĺčatá.sk je portál, ktorého poslaním je šíriť pozitívne povedomie o hrách.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma