Menu

Profil Bratislavská kynologická ...

Bratislavská kynologická záchranárska brigáda

Telefónne číslo: 0903917308

Email: iveta.bkzb@gmail.com

Ulica: Luhačovická

Číslo: 29

Mesto: Bratislava

PSČ: 82104

IČO: 31807585

Web: http://zachranarskypes.sk

Náš príbeh

BKZB združuje dobrovoľníkov, ktorí sa už od roku 1994 venujú výcviku záchranárskych psov. Špeciálne vycvičené psy dokážu vyhľadávať nezvestných a stratených v lesných porastoch a ruinách budov.

Dňa 2.2.1994 sa konala zakladajúca schôdza občianskeho združenia Bratislavská kynologická záchranárska brigáda (BKZB). Už 24 rokov sa venujeme výcviku záchranárskych psov, ktorí vyhľadávajú nezvestných a stratených v lesných porastoch a ruinách budov.

Ak sa Vám stratí dieťa, rodinný príslušník, či niekto blízky, kontaktujte nás na pohotovostnom čísle 0905/727541! Rýchla pomoc za účasti záchranárskych psov je tou najväčšou nádejou! Pomáhame bezplatne.

Pri pátraní po nezvestných osobách spolupracujeme so záchranárskymi brigádami zo Slovenska a zo zahraničia, so štátnymi zložkami akosú Polícia SR, HaZZ, ale aj s dobrovoľnými záchrannými zložkami. V roku 1997sme sa začlenili do SČK, od roku 2012 sme členmi DHZ Rusovce a Asociáciesamaritánov SR. V roku 2018 sme uzavreli zmluvu s Ministerstvom vnútra a stalisme sa súčasťou Integrovaného záchranného systému a CO.


Naše krédo

Ak sa Vám stratí dieťa, rodinný príslušník, či niekto blízky, kontaktujte nás na pohotovostnom čísle 0905/727541! Rýchla pomoc za účasti záchranárskych psov je tou najväčšou nádejou! Pomáhame bezplatne. Pri pátraní po nezvestných osobách spolupracujeme so záchranárskymi brigádami zo Slovenska a zo zahraničia, so štátnymi zložkami ako sú Polícia SR, HaZZ, ale aj s dobrovoľnými záchrannými zložkami. V roku 1997 sme sa začlenili do SČK, od roku 2012 sme členmi DHZ Rusovce a Asociácie samaritánov SR. V roku 2018 sme uzavreli zmluvu s Ministerstvom vnútra a stali sme sa súčasťou Integrovaného záchranného systému a CO.

Stručný popis organizácie

BKZB združuje dobrovoľníkov, ktorí sa už od roku 1994 venujú výcviku záchranárskych psov. Špeciálne vycvičené psy dokážu vyhľadávať nezvestných a stratených v lesných porastoch a ruinách budov.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma