Menu

Občianske združenie Usmej sa na mňa

Občianske združenie Usmej sa na mňa

Náš príbeh

Sme výnimočné deti - niektoré z nás vedia čítať v tme, niektoré sa dohovárajú rukami, iné ostanú navždy v mysliach deťmi. Ale aj my máme svoje sny a plány, svoje talenty a zručnosti. Chceme prežívať aktivity zdravých ľudí. A k tomu nám pomáha OZ Usmej s ana mňa.

Bola raz jedna mama, pani doktorka a pani učiteľka. Tieto tri dámy doviedol život k "výnimočným deťom", každú iným spôsobom. Zistili, že hendikepované deti nemajú kamarátov, nemôžu chodiť do táborov, nemajú mimoškolské aktivity, lebo sú "iné". Preto svojou iskričkou zapálili aj ďalších ľudí a spolu založili pred 15 rokmi OZ Usmej sa na mňa, ktoré sa snaží vytvárať pre sluchovo, zrakovo, mentálne a telesne hendikepované deti a mládež podmienky pre ich rozvoj aj mimo školy, resp. DSS. Organizujeme pre nich letné tábory, pobyty pri mori, tvorivé dielne, športové kluby, ale zároveň pomáhame aj ich rodinám v rôznych oblastiach. Sme nezisková organizácia, ktorá nie je podporovaná štátom, na prevažne dobrovoľníckej báze a preto je pre našu činnosť potrebné každé euro, aby sme mohli dopriať "výnimočným deťom", čo najviac. Je ich dosť, to nám verte :).

Ďakujeme Vám, že ste si našli čas na prečítanie nášho príbehu a keď Vás zaujala naša myšlienka, budeme vďační za podporu.

Facebook
Usmej sa na mňa - občianske združenie

Web
www.usmejsanamna.sk

Stručný popis organizácie

Sme rodičia, učitelia a priatelia výnimočných detí. Výnimočných v tom, že vzhľadom na svoje telesné , zmyslové, či mentálne postihnutie musia vynaložiť viac úsilia ako ich zdraví rovesníci. Pomáhame im objavovať ich výnimočné talenty, zručnosti a nájsť uplatnenie v živote. Snažíme sa urobiť ich šťastnými.

Naše výzvy ()

Výzvy, ktoré sme podporili()

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma