Menu

Profil SOSNA, o.z.

SOSNA, o.z.

Telefónne číslo: 0556251903

Email: silvia.sosna@gmail.com

Ulica: Okružná

Číslo: 17

Mesto: Družstevná pri Hornáde

PSČ: 04431

IČO: 17150230

Web: www.sosna.sk

Náš príbeh

Aj vďaka Vám môžeme uskutočňovať zmysluplné vízie pre ľudí a prírodu.

Chceme byť inšpiráciou pre každého, kto chce byť viac sebestačný, nezávislý a zodpovedný voči prírode a krajine. Ekocentrum SOSNA je funkčnou ukážkou nízko-energetickej, zdravej a ekologickej budovy s veľkou prírodnou záhradou, venujúca sa spájaniu a podpore ľudí, s cieľom realizovať alternatívy pre riešenia environmentálnych problémov, a problémov sebestačnosti.

Čo budeme robiť s Vami a pre Vás:

PRÍRODNÉ STAVBY: V rámci tréningov pre verejnosť dokončíme Hobití dom so zelenou strechou, ktorý bude slúžiť ako čajovňa, klubovňa a miesto pre tvorivé dielne. Krásna prírodná stavba z hliny a dreva.

ENERGETICKÉ ALTERNATÍVY: Budeme pokračovať vo vývoji a výstavbe riešení, ktoré sú ekologické, ekonomické, účinné, ale aj pekné: slnečná sprcha, Trombeho stena, Raketová pec a ďalšie zariadenia, ktoré sa dajú svojpomocne vybudovať s minimálnymi nákladmi.

ENVIRONMENTÁLNE PROGRAMY pre mládež, dospelých, rodiny s deťmi. Semináre, výučbové programy pre školy, výstavy, tréningy, tvorivé dielne a ďalšie environmentálne aj umelecké a tvorivé aktivity pre verejnosť, vrátane našich pravidelných jarných a jesenných prírodných a cestovateľských festivalov.

SIEŤ PRÍRODNÝCH A KOMUNITNÝCH ZÁHRAD. Pomáhame tvoriť prírodné záhrady nielen na školách, ale aj v obciach. Šírime nielen informácie, ale hlavne praktické skúsenosti v oblasti ekologického pestovania, sebestačnosti a pestrosti.

Navštíviť nás môžete kedykoľvek po dohode na adrese Ekocentra:

SOSNA o.z.
Okružná 413/17
044 31 Družstevná pri Hornáde

tel./fax:+421 55 62 519 03
mobil:+421 904 951 139
e-mail: silvia.sosna@gmail.com

Výsledky našej práce a možnosti zapojenia sa a podpory môžete nájsť na stránke http://www.sosna.sk , alebo na facebooku: http://www.facebook.com/ekocentrum.sosna

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma