Menu

Profil OZ Tvorivá dielňa

OZ Tvorivá dielňa

Náš príbeh

Naším zámerom je spájať ľudí, ktorí majú vzťah k umeniu, kreativite a tvorivému sebavyjadreniu.

V OZ Tvorivá dielňa združujeme šikovných remeselníkov. Mnohí predávajú svoje výrobky na remeselných trhoch, avšak na jar 2020 sa nekonali, čo mnohým pôsobilo výrazný výpadok v rozpočtoch. Nie všetci sú v on-line svete doma. Vytvorili sme na FB skupinu prezentujúca hand-made práce remeselníkov, ktorí v tejto dobe nemôžu ísť na trhy a predávať svoje výrobky. 
Na FB stránke https://www.facebook.com/OZTvorivadielna/ naši lektori, spolupracovníci, fanúšikovia zverejňujú návody na tvorenie. Fotografie z pracovných postupov rámci TVORIVÉHO ROZVRHU v určený deň zverejňujeme na FB stránke a následne ich ukladáme do POZNÁMOK, na FB stránke, aby ste sa k nim vedeli vrátiť.
V spolupráci s partnermi otvárame ATELIÉR U VÁS DOMA. Sprostredkovávame on-line spracované tvorivé a výtvarné kurzy.
ŠITIE A DISTRIBÚCIA RÚŠOK z bavlnených látok:
Šijeme vďaka ochote lektorov a účastníkov tvorivých dielní. Máme zakúpené šijacie stroje z predchádzajúcich projektov. K dispozícii sme mali látky z darov z pripravovaných projektov. Tie sme poskytli našim lektorom a šikovným účastníčkam tvorivých dielní. Distribúciu sme riešili v našich domovoch a v okolí tých, ktorí šili rúška. Ušité rúška budú priebežne zasielané do mestských častí a subjektov s ktorými naše OZ dlhodobo spolupracuje, kde realizujeme projekty a individuálnym žiadateľom.


Stručný popis organizácie

Spájame ľudí, ktorí majú vzťah k umeniu, kreativite a tvorivému sebavyjadreniu. Ciele: organizácia umeleckých a tvorivých dielní, vzdelávacích aktivít a podporovať záujem o výtvarné techniky a remeselné zručnosti, podporiť záujem verejnosti o arteterapiu, podporovať tvorivých a kreatívnych ľudí, budovať, spravovať a rozširovať informačnú stránku združenia a budovať partnerstvá, zapájať sa do projektov a podporovať také projekty, ktoré súvisia s cieľom činnosti OZ Tvorivá dielňa.

Podporte našu organizáciu aj zdieľaním tejto výzvy

Naše výzvy ()

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete ukončiť odosielane tohto daru?

Úprava platby

Dátum

Podporovaná výzva

Variabilný symbol

Suma