Menu

Pomôžme Fabiánkovi, aby sa mohol vzdelávať a ...

Fabián, 17 r.

Trvanie výzvy: 1. augusta 2018 - 31. októbra 2018

Cieľ výzvy

Zabezpečenie školských potrieb, pomôcok, nákladov spojených so školou, pomôcok potrebných na podporu a rozvoj talentu, nákladov spojených s cestovaním na kultúrne vystúpenia.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 14.1.2000

IČO: 36096555

Ulica: Bottova 32/A

Mesto: Nitra

PSČ: 94901

Štát: Slovensko

Príbeh

Pomôžme Fabiánkovi, aby sa mohol vzdelávať a rozvíjať svoj talent

Fabián sa intenzívne venuje hre na bubny, zúčastňuje sa vystúpení a kultúrnych programov, preto často cestuje, čím má zvýšené výdavky. Hre na bubny sa plánuje ďalej venovať, rozvíjať svoj talent.

Fabián, 13 rokov, nastupuje od septembra do 8. ročníka. Je šikovný, starostlivý chlapec, snaží sa mame pomáhať v starostlivosti o mladších súrodencov. Je veľmi citlivý a trápi ho, keď vidí mamu aká je smutná, že nemôže deťom zabezpečiť krúžky, ktoré by radi navštevovali. Fabián sa  intenzívne venuje hre nabubny. Zúčastňuje sa vystúpení a kultúrnych programov nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí, preto často cestuje, čím má zvýšené výdavky. Jeho túžbou je sa hre na bubny ďalej  venovať, rozvíjať svoj talent, v čom by mu pomohol finančný príspevok. Pomôžte mu finančným príspevkom na zabezpečenie školských potrieb, pomôcok, nákladov spojených so školou, na podporu a rozvoj jeho talentu v hre na bubny.

Nakoľko je pre nás ochrana detí naozaj dôležitá, nezverejňujeme ani celé mená, ani detailné fotografie detí. Rodina je v starostlivosti odborníkov našej organizácie, no dieťa chodí do školy, žije v komunite, preto je dôležité zachovať jeho anonymitu a aj takto ho chrániť v bezlimitnom online svete.

Ďalšie informácie

S dieťaťom pracujeme
pravidelne, raz týždenne

S rodičmí dieťaťa sme v kontakte
pravidelne, raz týždenne

Web
centrumslniecko.sk/o-nas/intervencne-centrum/

Naša organizácia je zameraná na

na prácu s deťmi a mládežou

na komunitnú prácu

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?