Menu

Prekonanie dopadov pandémie COVID19

Trvanie výzvy: 21. apríla 2021 - 22. júna 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Cieľom tejto výzvy je získanie finančnej podpory, ktorá by mi pomohla pokryť straty, zapríčinené pandémiou. Zo získaných peňazí zaplatím nájom, potraviny, cestovné a paušál.

Príbeh

Prekonanie dopadov pandémie COVID19

Pandemia nás nečakane pripravila o možnosti príjmu, ktoré zabezpečovali bežné nároky a potreby života. Príchod pandémie zariadil výrazný nepomer medzi príjmom a životnými nákladmi, ktoré vo veľkej miere ostali rovnaké ako v časoch stability.

Dobrý deň, som študentom denného štúdia na umeleckej vysokej škole, ďaleko od svojho rodného mestečka.
Venujem sa výtvarnému umeniu, hudbe, organizačnej činnosti v oblasti kultúry, som rekreačný barber a popritom som si prilepšoval, a Vám zlepšoval deň, ako barista v kaviarni.

V oblasti kultúry a hudby mi bolo znemožnené koncertovať a organizovať podujatia, čo tvorilo značnú časť mojich finančných, ale aj radostných príjmov. Táto práca si aj napriek momentálnej stopke naďalej vyžaduje, napríklad prenájom skúšobne, servis/udržba nástroja a ostatných vecí, na ktoré si hudba vedela zarobiť sama na seba. 
Ako baristovi mi pandémia znemožnila príjem v optimálnej miere, vďaka poklesu množstva práce. Práca baristu sa mi v prvom rade starala o výdaje spojené s bývaním mimo rodné mesto (napr. prenájom bývania), o čo sa v momentálnej situácii nevie postarať.
Momentálne si ako barista zarobím tak na kávu...

Situácia nie je ľahká a túto možnosť využívam s malou dušičkou ako krajné riešenie.

PS: Tým odvážnejšim ponúkam moje schopnosti rekreačného barbera, ak Vám už zavadzia ofina alebo Vás                  partner/ka otravuje s tým, že by ste sa už mali ostrihať. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?