Menu

Prosba o pomoc COVID-19

Trvanie výzvy: 4. augusta 2021 - 4. augusta 2022

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Cieľom je získať finančné prostriedky na úhradu nákladov na bývanie, stravu starostlivosť o mamu za mesiace august a september.

Príbeh

Prosba o pomoc COVID-19

Dobrý deň, som plnoinvalidný dôchodca so ZŤP preukazom a musím si privyrábať, pretože výška môjho invalidného dôchodku je iba 328.60 Eur. Privirábam si prevádzkovaním živnosti už 41 rokov.

Spolu s mojou mamou máme malú predajňu Papier-hračky. Mama si bohužiaľ v roku 2017 zlomila nohu a v roku 2019 náhle ochorela na Alzheimerovu chorobu, ktorá rýchlo postupuje. Na predajni som zostal sám a kvôli rozšíreniu vírusu COVID-19 som stratil množstvo zákazníkov. Mamin stav sa veľmi zhoršil, tak musí byť umiestnená v zariadení DSS v Studienke. Tam musím mesačne doplácať na starostlivosť o ňu  680 EUR. Nemám nikoho, kto by mi pomohol v tejto ťažkej situácii a momentálne nie som schopný uhrádzať ani základné poplatky na živobytie. Prosím Vás o poskytnutie príspevku na pokrytie nákladov. Ďakujem, Viliam Vizváry.

Aktualizácie

Aktualizácia pre výzvu Prosba o pomoc COVID-1914. jan 2022

Prosím o pomoc,lebo mi hrozí exekúcia,lebo nedokážem splácať.

ĎAKUJEM.

VILIAM VIZVÁRY

Aktualizácia pre výzvu Prosba o pomoc COVID-191. dec 2021

Dobrý deň,táto vláda ma dohnala ku krachu,ba niečo viac,že sa asi stanem neplatičom a potom neskôr aj bezdomovcom a tak už nebudem oporou mojej milovanej mamičky!

Ja viem,že to máme všetci ťažké,ale já už nevládzem,keď môžete,tak ma podporte,aby som mal aspoň nejaké Vianoce,lebo nemám z čoho žiť...

Ďakujem

VILIAM VIZVÁRY

Aktualizácia pre výzvu Prosba o pomoc COVID-192. sep 2021

Všetkým Vám od srdca ďakujem,ktorý ste mi pomohli a ešte pomáhate.

Stále potrebujem pomoc.

V pondelok 11.09.2001 v Amerike spadli dvojičky a v stredu 13.09.2001 som dostal infarkt a tak budem znovu oslavovať život,sám doma a v sobotu a nedeľu s mojou maminou.

Tieto udalosti mám v živej pameti do dnes.

Ďakujem,ďakujem.

S pozdravom

                      Viliam Vizváry        

Aktualizácia pre výzvu Prosba o pomoc COVID-194. aug 2021

Aj naďalej potrebujem pomoc a tak pokračujem vo výzve.

Tento mesiac budem oslavovať svoje druhé narodeniny,lebo presne 18.08.1982 som mal autohaváriu,bol som 8 týždňov v bezvedomí,učil som sa rozprávať a chodiť...Bolo to aj v zákrute,poďakovanie záchrancovi,bol to východný nemec a lekár traumatolog,ktorý sa vracal domov po Mlynskej ulici smerom do Petržálky pri parkovisku ZOO a ten nám dával prvú pomoc!

Keby ho nebolo,tak dnes som tu ani spolu s kamarátom neni!

Po celý život ma postretlo veľa prekážok,ale já sa nevzdávam a bojujem,aj dnes keď mi ochorele maminka a musel som ju dať do zariadenia do Studienky.Chodím za ňou každú sobotu a nedeľu a v sviatky a musím jej každý deň volať.

Všetkým,ktorí do teraz pomohli od srdca ďakujem.

S pozdravom

                       Viliam Vizváry


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?