Menu

Prosím o finančnú pomoc pre matku s dieťaťom

Trvanie výzvy: 1. decembra 2021 - 1. mája 2022

Cieľ výzvy

Nákup potravín, plienok, liekov, nájomné, splatenie podlžností .

Príbeh

Prosím o finančnú pomoc pre matku s dieťaťom

Som slobodná matka, žijem s 1.5 ročným synčekom. Pandémia mi znemožnila šance si aj to niečo málo privyrobiť a rodičia už nevládzu mi pomáhať.

Som slobodná matka, žijem s 1.5 ročným synčekom. Kvôli pandemii si neviem najst brigadu, ktorá by mi ako tak mohla pomôcť. Mala som jednu sľúbenú,ale nakoľko si nemôže teraz dovolít kvôli covidu platiť viac ludi, tak nič ztoho..Aj s rodičmi sa menej stretavam, nemohli by mi strazit maleho, nakoľko su to už starší ludia na dochodku, boja sa, ze ochoreju. Tak musim počkať jedine,kym mi maleho vezmú do skolky. 
Okrem toho, mám dlhy, ktoré sama nezvládam splácať. Minulý týždeň mi prišla ďalšia obálka zo súdu s platobným príkazom, neviem, ako si sama poradím.Rátam každé euro, preto prosím o pomoc.
Malého otec je na výkone trestu odňatia slobody. Posielajú nám odtiaľ výživné, ktoré je niekedy 12,niekedy 14, no stalo sa, ze nam prišlo už aj 7eur.
Do toho všetkého mi tento týždeň potvrdili celiakiu, takže budem musieť do konca života dodržiavať bezlepkovu dietu. Bezlepkove potraviny nie su najlacnejšie, niečo mi píšu na predpis, no aj tak je to pre mňa dosť finančne náročné. To bolo už doteraz, nie to ešte s touto diagnózou.
Budem vďačná za každú pomoc.
Zo srdca dopredu ďakujem

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?