Menu

Záchrana domova

Trvanie výzvy: 9. decembra 2021 - 9. augusta 2022

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Cieľ výzvy

Zabezpečiť životné potreby, synovi financie,a potreby na Stužkovú,oblek,topánky...-Potreby deťom,domácnosť, bežný nákup,lieky,ktoré potrebujú deti ,oblečenie,obuv,potreby deťom kvôli štúdiu:PC,Kopírku,nabytok ..,platby za nájom,energie spojené s bývaním.

Príbeh

Záchrana domova

NASTALA ZLÁ DOBA, CENY IŠLI HORE, MÔJ PRÍJEM NATO NESTAČÍ. PROSÍM POMÔŽTE NÁM ZACHRÁNIŤ DOMOV, UDRŽAŤ RODINU POKOPE.

Naša situácia je vážna. Slončila mi nájomná zmluva 30 júna a potrebujem novú , no vzhľadom na nedoplatky a nájme,energie to nepôjde.Bez nájomnej zmluvy nájde vybaviť potrebné po Úradoch. Hrozí nám vypratanie a odovzdanie bytu. Vzhľadom na zvýšenie energií, nájmu, potravín, drogérie, liekov, sa naša situácia zhoršila. Pre matku samoživiteľku je to náročné a oveľa náročnejšie keď nemáte rodičov, rodinu aby vám pomohli. Poniektorí nechápu co je to nemať na bežný nákup a niet Vám kto pomôcť. Možno to raz pochopia ake je to keď deti chodia do ZŠ a nemajú čo potrebujú deti sa im smejú, no oveľa náročnejšie je keď študujú a nemajú na poplatky, ktoré sú potrebné, ktoré škola vyžaduje. Deti sa im smejú, robia rozdiely, delia sa na bohatych a chudobných. Ja ako matka samoživiteľka s príjmom 302 € to nedokážem utiahnuť a prosím Vás o pomoc udržať nás pokope, dat nádej na lepší, krajší zivot. Verím, že ja a moje deti  to s Vašou pomocou  zvládneme. Prosím, pomozte nám zachrániť nás DOMOV. ....DETI MAJÚ IBA MŇA A JA ICH. NAJSTARŠÍ Syn je študent, v budúcom školskom roku maturujem, kde potrebuje financie. Stredný syn je študent 2.r. profesia kuchára a ma výdavky na školu,. Obidvaja synovia musia hradiť potraviny na prípravu jedál na odbornej praxi.
Mojej  TZP dcére s Autizmom ,ktorá je  onkologická a kardiolog .pacientka sa viditeľnfe pohoršilo. Vážne diag. Neurofibromatoza, Hydrocefalus, Atrofia mozgu, Mentálny deficit, Inkotenencia moču 3 stupeň. Plienkovana, sa nedajú liečiť iba sledovať u viacerých odborníkov:neurológ,Neurochirurgia,kardiológ,psychiater,psychológ,pneumolog,onkolog.
Taktiež EEG,MRI,Sono.Je integrovaná,krát.vyuč.,individual.plán,asistent,doprovod do školy a späť. LEKÁRKA DOPORUČILA  INDIVIDUÁLNU  VÝUČBU-z domu. chodí na preskúšanie. MÔJ ROZHOVOR S PSYCHOLÓG.BOL, ŽE DOBRE BY BOLO ASPOŇ 2 HOD DENNE,ABY BOLA AJ V KOLEKTÍVE A AJ VZHĽADOM NA MÔJ ZDRAV..Stav. Starší synovia majú diagnózy  taktiež pod kontrolou lekárov. Najmladší syn v liečbe pečene,podžaludočná žľaza, psoriáza ,zlý metabolizmus, diéty, alergie, opuchy, končí aj v nemocnici. Tri deti sú na sprejoch na dýchanie,inhalácie ak sú potrebné. Traja synovia kontrola cukru, odbery, kontroly. Sme všetci alergici: lieky, spreje do nosa, kv.do očí. Vzhľadom na diag deti a môj zdrav stav sa nemôžem zamestnať. Momentálne čakám na rozhodnutie na príspevky detí opatrovateľský, kompenzácie. Dúfam, že sa naša situácia zlepší a už nebudem nútená prosiť o pomoc. Moje deti sú pre mňa všetko.

Za pochopenie, podporu Vám z celého srdca Ďakujem .

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?