Menu

Staň sa súčasťou pelotónu na najväčšej charitatívnej akcii Cez Slovensko na bicykli za 5.dní

Trvanie výzvy: 28. novembra 2013 - 30. septembra 2014

Cieľ výzvy

Pomoc pre hendikepovaných ľudí, športovcov na vozíčku, a sociálne slabších.

Autor výzvy

Príbeh

Staň sa súčasťou pelotónu na najväčšej charitatívnej akcii Cez Slovensko na bicykli za 5.dní

Pridaj sa k nám a zaži to s nami! Využi jedinečnú možnosť a absolvuj etapu podľa vlastného výberu na najväčšej charitatívnej akcii Cez Slovensko na bicykli za 5.dní a pomôž tak hendikepovaným ľuďom. Spolu so známymi osobnosťami a hendikepovanými športovcami pod taktovkou Parasport24 Ti vieme zaručiť neopakovateľný zážitok, spoločnosť moderátorov, hercov, spevákov, a najmä skvelý pocit, že si pomohol tým, ktorí to skutočne potrebujú. Tešíme sa na Teba!

Vybrať si môžeš z piatich etáp: 1.) Spišská Nová Ves- Štrba
2.) Štrba- Bešeňová
3.) Bešeňová- Žilina
4.) Žilina- Rajec
5.) Rajec- Trenčianske Teplice

Môžeš s nami absolvovať jeden celý deň od skorého rána do večera, s rôznymi zastávkami na námestiach plných ľudí, v školách, kde nás vítajú deti, zároveň zažiť autogramiády, fotenia, a natáčania.

PS: ak nemáš vlastný bicykel- vieme zabezpečiť :)

Ide už o 7. ročník tohto jedinečného podujatia. Je to krásne spojenie zdravých ľudí s telesne postihnutými. Všetci spolu, jeden tím, jeden cieľ.
Parasport24 vytvoril tím, ktorý je odhodlaný pomáhať, a preto spoločnými silami opäť prebicykľujeme Slovensko, aby sme ukázali, že aj napriek hendikepu sa dá žiť naplno. S nami môžete zažiť neopakovateľné pocity- dodanie optimizmu prostredníctvom hendikepovaných ľudí, od ktorých sa máme veľa čo učiť...
Do nášho projektu je zapojená každá televízia (TV JOJ, TV MARKÍZA, RTVS, TA3), ktorá má zo svojich radov vlastných zástupcov v pelotóne.
Pomáhame hendikepovaným ľudom rôznymi spôsobmi. Napríklad nákupom handbikov (špeciálne upravené bicykle pre vozičkárov), ktoré sú extrémne drahé.
Do našej cieľovej skupiny patria aj sociálne slabší, ktorým okrem finančnej pomoci rozdávame domáce spotrebiče a iné nevyhnutné veci vďaka našim partnerom a sponzorom. Viac informácií nájdeš na našej stránke www.parasport24.com, alebo facebooku: https://www.facebook.com/Parasport24

Parasport24....keď Ťa hendikep dokáže očariť....

Čo Ti vieme zaručiť? Dokonalé zážitky, silné emócie, nekonečnú zábavu, skvelých ľudí, nezabudnuteľné spomienky, a najmä zmenený pohľad na bežný život.......

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?