Menu

Pomôžte opusteným mamám s deťmi z Náruče záchrany zažiť pravú olympijskú zimu

Trvanie výzvy: 7. februára 2014 - 7. februára 2015

Cieľ výzvy

Podpora opustených matiek s dežmi v núdzi

Príbeh

Pomôžte opusteným mamám s deťmi z Náruče záchrany zažiť pravú olympijskú zimu

Zažite zábavu na Familiáde a doprajte športové zážitky deťom z Náruče záchrany. Okrem zbierky vyradeného športového oblečenia a potrieb, ktoré sa bude konať počas celého februára v nákupnom centre na Zlatých pieskoch, sa uskutoční aj dražba osobných vecí známych osobností a športovcov.
Na webovej stránke Ludialudom.sk bude mať od 8. februára každý záujemca možnosť vydražiť si napríklad tenisky Laciho Strikea, Hokejku Libora Hudáčka, Hokejový puk Jozefa Golonku, hokejový puk All Star Game, hokejku ci dres od klubu HC SLOVAN Bratislava.
ĎAKUJEME!

Športová Familiáda 2004 – zimné hry pre celú rodinu!
Okrem zábavných súťaží ponúka aj možnosť pomôcť deťom v núdzi
Februárové soboty - 8. 2, 15. 2. a 22. 2. sa v nákupnom centre na Zlatých pieskoch budú niesť v duchu športových hier a súťaží, ktorých súčasťou budú aj známe osobnosti. Počas jednotlivých podujatí Familiády 2014 sa od 15.00 h do 19.00 h môžu rodiny i jednotlivci zapojiť do tanečnej show s Laci Strikeom, zabojovať vo Valentínskej sánkovačke, zahrať pozemný hokej s Jozefom Golonkom, ale hlavne využiť možnosť zúčastniť sa mnohých ďalších zábavných súťaží.
Cieľom Športovej Familiády je podporiť najmä v deťoch záujem o aktívny športový pohyb a rozvíjať v nich podnet na plnohodnotné trávenie voľného času.
Bohužial, mnohé deti túto možnosť nemajú, keďže žijú v existenčnej núdzi a ich rodiny si pre celkový nedostatok nemôžu dovoliť splniť im ich športové záujmy. Preto má podujatie aj dobročinný zámer, ktorého cieľom je pomôcť deťom a ich rodinám vo vybraných krízových centrách na Slovensku. Okrem zbierky vyradeného športového oblečenia a potrieb, ktoré sa bude konať počas celého februára v nákupnom centre na Zlatých pieskoch, sa uskutoční aj dražba osobných vecí známych osobností a športovcov.
Na webovej stránke Ludialudom.sk bude mať od 8. februára každý záujemca možnosť vydražiť si napríklad tenisky Laciho Strikea, Hokejku Libora Hudáčka, Hokejový puk Jozefa Golonku, hokejový puk All Star Game, hokejku ci dres od klubu HC SLOVAN Bratislava. Taktiež sa môže stať majiteľom lístkov na hojekový zápas KHL.
Všetky získané financie poputujú do vybraných krízových centier a veríme, že spolu s vyzbieranými športovými vecami aspoň čiastočne splníme potreby detí v hmotnej núdzi.
Aby aj ony mali šancu sa zapojiť do detských hier a zábav!

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?