Menu

Aj anjeli potrebujú občas pomoc (Alexko s nádorom ...

Trvanie výzvy: 3. augusta 2022 - 31. decembra 2022

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Cieľ výzvy

Cesta na rehabikitacie, najomne, strava, hygiena, cestovanie na konteoky....

Príbeh

Aj anjeli potrebujú občas pomoc (Alexko s nádorom na mozgovom kmeni)

Rakovina ma pripravila o detstvo! PROSIM pomoc aby som sa mohol opeť stať zdravym chlapčekon

Zdravim všetkých darcov

Volam sa Alexik mam 4roky pred rokom sa začal naš boj. Z jedného dňa na druhý nas prekvapila nečakana správa. Bolo to zdrvujuce zo zdraveho chlapčeka sa zrazu stal chlapcek ktory sa na deti na ihrisku môže pozerať len z diaľky. 

2.9.Som podstupil veľmi náročnú operaciu ktora trvala takmer 13 hodin. Bol  mi odstraneni nador na mozgu  bohužiaľ sa nesalo odstrániť všetko nakolko nador sa nachadza na mozgovom kmeni odstranili mi len to čo presahovalo von z mozgoveho kmena. 

8.9 som podstupil dalsiu operaciu kde mi bol zavedeny VP SHUNT -(Hadička ktora z mozgu odvadza likvor do brušnej dutiny kde sa neškodne vstrebava) 

Podstupil som rok chemoterapii ktore mi priniesli bolesti trapenia nežiaduce učinky ako poškodene nervy v nohah zvracanie a podobne... 

Po operaci som prestal chodiť a  pouzivat pravvu čast tela pomaly sa ucim chodit no moja rucicka ma stale neposlucha. Rad by son sa dostal na dobre rehabilitacie preto prosime o financnu pomoc aby som mohol cestovat denne na rehabilitacie  a kontroly. 

POSTAVME ALEXKA SPOLOČNE NA NOHY 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?