Menu

Elektricky invalidný vozik a údržba s ním spojená

Trvanie výzvy: 16. augusta 2022 - 16. augusta 2023

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Cieľ výzvy

Z vyzbieraných finančných prostriedkov uhradím elektricky invalidný vozik a údržbu s ním spojenú a taktiež základne veci potrebné k životu

Príbeh

Elektricky invalidný vozik a údržba s ním spojená

Prosim o finančnú pomoc pre ZŤP-70%,aby som mohla plnohodnotne žiť s elektrickým invalidným vozíkom

Nemam sčastia byť zdravá.Som zdravotne ťažko postihnutá dôchodkyňa .Mam nevyliečiteľnú chorobu.Okrem toho mam cukrovku s polyneuropatiou,astmu,vysoký tlak,problemy s pohybmi a trávením .Moj príjem veľmi nízky,aby som pokryla moje mesačne náklady ,neostáva mi nič len prežiť zo dňa na deň.Dôchodok mi zvýšili na minimálny a zmrazili.A už 2 roky nevalorizujú pokiaľ nebude výška minimálneho dôchodku na úrovni zvýšenia minimálneho dochodku(valorizujú ten starý dôchodok )Odrobila som 38 rokov.Keďže pred dôchodkom prišla som o zamestnanie,nenašla som prácu a šla do predčasného .Odrátali mi 14% za 2a polroka.Nezaratali mi ani roky,ktoré robila v sťažených podmienkach(s radioaktivnymi látkami a chimikaliami).Povedali,že keď predčasná penzia,tak to nerátajú.Moj zdravotný stav stale zhoršuje,a preto potrebujem pomoc.Veľmi trpim cez deň aj v noci.Elektricky vozik potrebujem aby som bola samostatnejšia a mohla sama chodiť do obchodu a na prechádzky. Ďakujem za pochopenie a za príspevky.

Aktualizácie

Pomoc ZŤP16. máj 2023

Zo srdca ďakujem všetkým Darcom za pomoc a podporu.Do naplnenia výzvy chýba už len malo.Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

POĎAKOVANIE A PROSBA O DODATOČNÚ POMOC16. apr 2023

Milí Darcovia! Patrí Vam veľké Ďakujem za každý dar.Apreto Vam z celého srdca ďakujem !!! Nech Vás všetkých Pán Boh žehná aj celevaše rodiny.Zároveň si prosim všetkých o dodatočnú podporu v naplnení cieľamojej výzvy ,ak je to možné .Ešte raz veľmi pekne ďakujem .Veľmi si to vážim!!! 1000……krat Ďakujem !!

VRÚCNA PROSBA10. mar 2023

Dobrý deň.Naiprv chcem poďakovať,Milí Darcovia,za Vašu pomoc a podporu.Veľmi si to vážim! Zároveň si veľmi pekne Prosim všetkých dobrých ľudí o dodatočnú pomoc pri naplnení mojej výzvy ,už nezostalo veľa.Ďakujem s celého srdca a želám Vam všetko dobre.BOH VÁS ŽEHNAJ.

ĎAKUJEM9. feb 2023

Milí Darcovia! Ďakujem Vám veľmi pekne za vašu pomoc, podporu a štedrosť . Nech Vás všetkých pán BOH žehná ! Ešte raz Ďakujem 1000……krát. S pokorou aj naďalej Vás prosím o dodatočnú pomoc a podporu v naplnení mojej výzvy. Vopred obrovské ďakujem.

SRDEČNE POĎAKOVANIE9. jan 2023

Vážení Darcovia,chcem Vam všetkým poďakovať za pomoc! Ďakujem veľmi pekne,že sa viete podeliť a pomôcť ,hoci doba je zlá a ťažká pre všetkých .Zdražovanie potravín a všetkého veľa ľudí ochudobnelo.Ďakujem všetkým za podporu a príspevky! Nech Vam Pán BOH pomáha za Vašu štedrosť ! Ešte raz obrovské Ďakujem . Veľmi si to vážim !!! Zároveň si Vás Prosim veľmi pekne o pomoc a podporu pri naplnení mojej výzvy. Ďakujem ,Ďakujem ,Ďakujem .

OBROVSKÉ ĎAKUJEM 16. nov 2022

Dobrý deň milí Darcovia a skvelý tím ludialudom. Srdečne Vam ďakujem zapomoc,ktorá mi dáva nádej na uskutočnenie mojej výzvy. Ešte raz ďakujem všetkým za Vašu podporu a štedrosť ,osobitne darcovi,čo miprispel 300€,VEĽKÉ Ďakujem .Nech Vás pán BOH žehná . Nech Vam všetkým pán BOH pomáha za Vašu dobrotu.    1000………kratďakujem . Zároveň si Prosim všetkých dobrých ľudí o pomoc pri naplnení mojej  výzvy. Ešte raz ĎAKUJEM  s celého srdca


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?