Menu

Zdravotne ťažko postihnutá dôchodkyňa potrebuje na samostatné fungovanie elektrický invalidný vozík

Trvanie výzvy: 16. augusta 2022 - 31. decembra 2023

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Cieľ výzvy

Z vyzbieraných finančných prostriedkov uhradím elektricky invalidný vozik a údržbu s ním spojenú a taktiež základne veci potrebné k životu

Príbeh

Zdravotne ťažko postihnutá dôchodkyňa potrebuje na samostatné fungovanie elektrický invalidný vozík

Zdravotne ťažko postihnutá dôchodkyňa trpí viacerými ťažkými zdravotnými problémami. Na to, aby sa mohla sama o seba postarať potrebuje elektrický vozík, ktorý je ale pre ňu, s nízkym dôchodkom, veľmi finančne nákladný. Podporme pani Tamaru s kúpou elektrického vozíka.

Nemám sčastia byť zdravá. Som zdravotne ťažko postihnutá dôchodkyňa. Mám nevyliečiteľnú chorobu. Okrem toho mám cukrovku s polyneuropatiou, astmu, vysoký tlak, problemy s pohybmi a trávením. Môj príjem je veľmi nízky, aby som pokryla moje mesačne náklady, neostáva mi nič len prežiť zo dňa na deň. Dôchodok mi zvýšili na minimálny a zmrazili. A už 2 roky nevalorizujú pokiaľ nebude výška minimálneho dôchodku na úrovni zvýšenia minimálneho dochodku (valorizujú ten starý dôchodok). Odrobila som 38 rokov. Keďže pred dôchodkom prišla som o zamestnanie, nenašla som prácu a šla do predčasného. Odrátali mi 14% za 2 a pol roka. Nezaratali mi ani roky, ktoré robila v sťažených podmienkach (s radioaktivnymi látkami a chemikaliami). Povedali, že keď predčasná penzia, tak to nerátajú. Môj zdravotný stav sa stále zhoršuje, a preto potrebujem pomoc. Veľmi trpím cez deň aj v noci. Elektrický vozik potrebujem, aby som bola samostatnejšia a mohla sama chodiť do obchodu a na prechádzky. Ďakujem za pochopenie a za príspevky.

Aktualizácie

Veľké poďakovanie 18. júl 2023

Ďakujem veľmi pekne za pomoc a podporu.Vážim si,že ste mi pomohli v ťažkých chvíľach.Boh Vás žehnaj a ochraňuj.Ešte raz ďakujem.

Pomoc ZŤP a poďakovanie16. jún 2023

Prosim Vás,mili Darcovia,veľmi pekne o pomoc.Zároveň Vam ďakujem za každý príspevok od Vás.Veľmi si to vážim!!!

Pomoc ZŤP16. máj 2023

Zo srdca ďakujem všetkým Darcom za pomoc a podporu.Do naplnenia výzvy chýba už len malo.Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

POĎAKOVANIE A PROSBA O DODATOČNÚ POMOC16. apr 2023

Milí Darcovia! Patrí Vam veľké Ďakujem za každý dar.Apreto Vam z celého srdca ďakujem !!! Nech Vás všetkých Pán Boh žehná aj celevaše rodiny.Zároveň si prosim všetkých o dodatočnú podporu v naplnení cieľamojej výzvy ,ak je to možné .Ešte raz veľmi pekne ďakujem .Veľmi si to vážim!!! 1000……krat Ďakujem !!

VRÚCNA PROSBA10. mar 2023

Dobrý deň.Naiprv chcem poďakovať,Milí Darcovia,za Vašu pomoc a podporu.Veľmi si to vážim! Zároveň si veľmi pekne Prosim všetkých dobrých ľudí o dodatočnú pomoc pri naplnení mojej výzvy ,už nezostalo veľa.Ďakujem s celého srdca a želám Vam všetko dobre.BOH VÁS ŽEHNAJ.

ĎAKUJEM9. feb 2023

Milí Darcovia! Ďakujem Vám veľmi pekne za vašu pomoc, podporu a štedrosť . Nech Vás všetkých pán BOH žehná ! Ešte raz Ďakujem 1000……krát. S pokorou aj naďalej Vás prosím o dodatočnú pomoc a podporu v naplnení mojej výzvy. Vopred obrovské ďakujem.

SRDEČNE POĎAKOVANIE9. jan 2023

Vážení Darcovia,chcem Vam všetkým poďakovať za pomoc! Ďakujem veľmi pekne,že sa viete podeliť a pomôcť ,hoci doba je zlá a ťažká pre všetkých .Zdražovanie potravín a všetkého veľa ľudí ochudobnelo.Ďakujem všetkým za podporu a príspevky! Nech Vam Pán BOH pomáha za Vašu štedrosť ! Ešte raz obrovské Ďakujem . Veľmi si to vážim !!! Zároveň si Vás Prosim veľmi pekne o pomoc a podporu pri naplnení mojej výzvy. Ďakujem ,Ďakujem ,Ďakujem .

OBROVSKÉ ĎAKUJEM 16. nov 2022

Dobrý deň milí Darcovia a skvelý tím ludialudom. Srdečne Vam ďakujem zapomoc,ktorá mi dáva nádej na uskutočnenie mojej výzvy. Ešte raz ďakujem všetkým za Vašu podporu a štedrosť ,osobitne darcovi,čo miprispel 300€,VEĽKÉ Ďakujem .Nech Vás pán BOH žehná . Nech Vam všetkým pán BOH pomáha za Vašu dobrotu.    1000………kratďakujem . Zároveň si Prosim všetkých dobrých ľudí o pomoc pri naplnení mojej  výzvy. Ešte raz ĎAKUJEM  s celého srdca


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?