Menu

Pomoc pre sedem člennú rodinu v núdzi

Trvanie výzvy: 16. novembra 2022 - 16. novembra 2023

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Cieľ výzvy

Cieľom našej výzvy je rekonštrukcia izieb, podkrovne izby pre deti,na lieky stravu a životné potreby pre domácnosť

Príbeh

Pomoc pre sedem člennú rodinu v núdzi

Milí darcovia,chcela by som vás z celého srdca poprosiť o vašu pomoc pre moju rodinu.deti chodia do základnej školy a najstaršia dcéra chodí na strednú školu.

Dobrý deň, volám sa Jana mám 39 rokov, máme štyri deti ktoré sú školou povinné.touto cestou vás chceme poprosiť o vašu pomoc zvládnuť ťažkú finančnú situáciu v  ktorej sa nachádzame viem že bez vašej pomoci to nezvládneme.velmi si prajeme aby naša finančná situácia sa zlepšila a nie len premišlat viac krát aj so slzami v očiach akú chudobu musí človek prežívať. Som na PN.manželovi sa zhošili zdravotné problémy z rukou,ktorú ma z detstva vyklbenú.pracu ma len do konca decembra 2022..máme dosť veľké výdavky.jeho príjem nám nepostačí na platenie aj živobytie nevieme čo urobime ked bude prepustený.náš priem bude pozstávať zo socialných davok.pre našé deťi by sme si priali aby mali všetko čo potrebujú. deťi sa ťešia na vianoce ale mi už teraz sme finančne vyčerpaný a nevieme čo robýť aby sme deťom urobyli vianoce.veríme že pán boh nám i tento raz pomôže.

prosba vás o pomoc na lieky, potraviny,pre deti obuv a oblečenie.                                                               nemáme kupéne detske oblečenie a dalšiu výbavu termin pôrodu sa bliži.

V januári budeme mať prírastok do rodiny.ja mám dosť veľké zdravotné problémy, mám zistenu tetaniu rúk a nôh,mám kŕčové žily, veľmi mi opuchaju nohi v tehotenstve to ťažko znašam.najstarši syn má detskú astmu berie lieky na imunitu a spray,v tomto období je často chorí a ťažšie sa mu dýcha.manžel má tiež veľké zdravotné problémy má astmu, chronickú obštručnu chorobu pľúc má raynaudou syndrom rúk.

Milí darcovia veľmi pekne vás chceme poprosiť o vašu pomoc  finančné to nezvládame máme veľa mesačných splátok platíme za elektrinu a plyn máme aj iné mesačné splátky ktoré musíme platiť.po vyplatení všetkých mesačných výdavkov nám veľmi málo ostáva na základné potraviny . minulý rok nás navždy opustil manželou otec,dom v ktorom bývame sa delil teraz máme tri izby malú chodbu špajz a kúpeľňu z wc.všetko potrebuje novú rekonštrukciu,lebo je dosť zničenom stave.a potrebuje opraví podlahi, výmena okien, vchodových dverí a zárubní.pre naše detí by sme chceli začat robiť podkrovie.nakolko detí sú stále v jednej izbe.naša finančna situácia je veľmi zlá s neumožňuje nám rýchlo urobiť pre deti podkrovie aby mali dôstojnejšie bývanie a viacej súkromie veríme že sa nájdu dobrý ľudia ktorí nám podajú pomocnú ruku. 

Aktualizácie

Viem že s vašou pomocou to zvládneme 19. jan 2023

Milí priatelia a darcovia srdečne vám pekné ďakujeme za každú vašu pomoc ktorá nám pomáha zvládnuť našu situáciu, 15.1.2023 sa nám narodila dcérka annamaria. Môj zdravotný stav po pôrode sa zhoršil mám veľmi opuchnuté nohy, posielajú má na ďalšie vyšetrenia.verim že z vašou pomocou to zvládneme. Z pozdravom Jana z rodinou

Vianoce pre moju rodinu 23. dec 2022

Milí darcovia,mi vám z celého srdca ďakujeme za každú vašu pomoc ktorá nám veľmi pomáha zvládnuť našu finančnú situáciu. Som pred pôrodom chýbajú mi ešte nejaké vecí na maličké. Ja vám milí darcovia pekne ďakujem lebo bez vašej pomoci neviem ako by sme to zvládli prajeme vám milí priatelia,darcovia krásne a veselé vianočné sviatky v kruhu svojich najbližších. Z pozdravom Jana z rodinou.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?