Menu

Domovácky splav 20. - 22. júna 2014

Trvanie výzvy: 22. mája 2014 - 20. júna 2014

Cieľ výzvy

podpora telesnej kultúry a výchovy pre deti z detského domova

Autor výzvy

Dátum vzniku: 26.3.2013

IČO: 42346975

Ulica: Hurbanova 3

Mesto: Dolný Kubín

PSČ: 02601

Štát: Slovensko

Príbeh

Domovácky splav 20. - 22. júna 2014

Milí priatelia,

tento rok organizuje naše telovýchovné občianske združenie TJ Dynamo DK spolu s ďalším občianskym združením Púpava splav pre deti z detského domova v Kolárove. Splav sa uskutoční od piatku 20. júna do nedele 22 júna na Malom Dunaji a zúčastní sa ho cca 28 detí a zatiaľ cca 15 dospelých dobrovoľníkov.Nápad vznikol stretnutím Mateja (TJ Dynamo DK - skúsenosti so športovými akciami) a Mareka (Púpava - skúsenosti s organizovaním domováckych akcií).

Spojili sa teda dve skvelé neziskovky a chystáme sa na veľký splav Malého Dunaja malými deťmi (8-13r) z detského domova v Kolárove.

Na vodácku výstroj sa nám podarilo vybaviť 25% zľavu, no stále nám zostáva uhradiť zvyšných 75%. Vzhľadom k tomu, že ide o dobrú vec, obraciame sa na Vás s prosbou o podporu nášho zámeru formou sponzorského príspevku.

Výška príspevku je samozrejme dobrovoľná, podľa Vašich možností.

Len pre info cena výstroje na jednu osobu na celý splav je cca 20,- EUR. Ak by ste teda prispeli napr. sumou 10,- EUR, zaplatili by ste vodácku výstroj pre jedno dieťa na jeden deň, čo rozhodne nie je málo.

O presných výdavkoch budeme informovať (keďže počet účastníkov sa môže mierne zmeniť), predbežne by mali byť takéto:

vodácka výstroj - cca 900,- EUR
osobná doprava a doprava vodáckej výbavy - cca 500,- EUR
ubytovanie - cca 500,- EUR
strava - cca 700,- EUR

Po akcii pošleme samozrejme záverečné vyúčtovanie. A ak by sa náhodou niečo zvýšilo, zvyšné peniaze pôjdu OZ Púpava na organizovanie ďalších víkendoviek pre tieto deti - keďže oni sa organizovaniu podobných akcií venujú pravidelne.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?