Menu

NAFÚKNI TO – NARODENINOVÝ DARČEK IPČKA PRE MLADÝCH

Trvanie výzvy: 6. júla 2014 - 9. júla 2014

Cieľ výzvy

CHCEME, ABY BOL IMAGE VÍKEND ROVNAKO DOSTUPNÝ PRE KAŽDÉHO, KTO TO POTREBUJE. ZÍSKANÉ FINANCIE PRETO POUŽIJEME NA PRÍPRAVU A ORGANIZÁCIU JEDNÉHO IMAGE VÍKENDU PRE MLADÝCH. NAFÚKNIME, ČO NAJVIAC BALÓNOV A DARUJME IM NEZABUDNUTEĽNÝ ZÁŽITOK.

Autor výzvy

Príbeh

NAFÚKNI TO – NARODENINOVÝ DARČEK IPČKA PRE MLADÝCH

VÍKEND PLNÝ ZÁŽITKOV A AKTIVÍT, KTORÝ DÁVA ÚČASTNÍKOM PRÍLEŽITOSŤ LEPŠIE SPOZNAŤ SEBA SAMÉHO A NAUČIŤ SA ČELIŤ SVOJIM PROBLÉMOM. MAŤ SVOJ IMIDŽ JE V MLADOM VEKU DÔLEŽITÉ. IMAGE VÍKEND PONÚKA IMIDŽ, KTORÝ NIE JE IBA FALOŠNOU PRETVÁRKOU A PRÁZDNOU PÓZOU. TENTO „IMAGE“ JE JEDINEČNÝ A KAŽDÝ SI VĎAKA NEMU VYTVÁRA TEN SVOJ ŽIVOTNÝ IMIDŽ. DAJME MLADÝM ŠANCU.

V týchto dňoch slávi naše IPčko (internetová poradňa pre mladých) narodeniny. Už 2 roky denno-denne pomáha naprávať zničené osudy, vracať nádej, dodávať odvahu a sily do životných bojov. Každému, kto napíše sa dostane rovnako kvalitnej pomoci, ktorá je pre všetkých zadarmo.

Narodeniny sú dôvodom na radosť, a tak aj tento rok budeme sláviť spolu s Vami. Za každé jedno euro, ktoré nám venujete, v deň druhého výročia spustenia internetovej poradne IPčko.sk (7.7. 2014), nafúkame v IPčku jeden narodeninový balónik. Čím viac balónov bude, tým viac mladých bude môcť prísť na pripravované IMAGE víkendy.

Doprajme IPčku, čo najviac balónov k svojim narodeninám, aby tak IPčko pomohlo ďalším mladým.

Chceme, aby sa dvoch IMAGE víkendov mohli zúčastniť aj tí, ktorí si to nemôžu finančne dovoliť.

Čo je IMAGE víkend?
IMAGE víkendy sú iniciatívou našej internetovej poradne IPčko.sk. Sme mladí psychológovia a sociálni pracovníci, ktorí vo svojom voľnom čase a bez nároku na finančnú odmenu pomáhajú mladým prekonávať ich ťažkosti a odpovedať na životné otázky. Na našu poradňu sa obracajú desiatky mladých ľudí, ktorí by inak nevyhľadali iné formy pomoci. Často tak s mladými hovoríme o ich závislostiach, o zmysle života, o depresii, sebapoškodzovaní, o ich pocitoch na samovraždu, anorexii, šikane a o vzťahoch, v ktorých si nevedia dať rady sami.
Počas svojej služby sme zistili, že čoraz viac mladých ľudí stráca pevnosť vlastných cieľov a nežijú život podľa svojich predstáv, ale riadia sa trendami, ktoré im diktuje doba. Strácajú vlastnú slobodu a ich životy sa lámu pod náporom mnohých problémov a ťažkostí, ktoré im takýto život prináša. Naša Internetová Poradňa IPčko.sk im dáva podporu a pomoc na ceste von z podobných situácií. IMAGE im pomáha žiť svoj život a byť samým sebou, aby spomínané problémy nemali dôvod vzniknúť.

Pomôžte nám preto, aby sme IMAGE víkend mohli ponúknuť tým, ktorí ho naozaj potrebujú.

O stave nafúknutých balónov budeme informovať v pondelok, kedy v IPčku pripravujeme narodeniny, na našom Facebooku: www.facebook.com/Inštitút-prijatia/

Aktualizácie

Ďakujeme!6. júl 2014

Veľmi pekne ďakujeme za vašu podporu. Ku balónovo - nerodeninovej kampani sme pripravili aj tri veselé videá - nájdete ich na: http://ipcko.sk.data14.websupport.sk/blogy/videoblogy/item/nafuknime-to

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?