Menu

Prosba o pomoc pre zakúpenie novej postele.

Trvanie výzvy: 15. decembra 2014 - 13. decembra 2015

Cieľ výzvy

Vyzbierať peniaze na novú posteľ.

Príbeh

Prosba o pomoc pre zakúpenie novej postele.

Prosím každého človeka, ktorý je ochotný pomôcť a má možnosť pomôcť, aby sa zamyslel nad mojím príbehom a ak môže, aby mi pomohol v mojej neľahkej situácii. Ďakujem.


Volám sa Slavka. Mám 36 rokov. V minulosti som pracovala v domove dôchodcov, kde ma napadol pacient, čo následne tak zhoršilo môj zdravotný stav, že som musela odísť do plného invalidného dôchodku. Som ZŤP- S a sama som ťažko chorá, no musím sa ešte starať aj o chorú mamu a chorého brata. 


Momentálne som teda  na plnom invalidnom dôchodku. Od 21 rokov odpadávam, dva až tri krát týždenne. Okrem tejto hlavnej diagnózy, mám aj problémy s dýchaním, obštrukčnú chorobu pľúc, diabetes, a problémy so štítnou žľazou a vážne problémy s chrbticou.


Počas mojej choroby som pribrala 60 kíl, pretože som doma ležala jeden rok. Teraz sa mi podarilo schudnúť 54 kíl, čomu sa teším. Mám ale veľký problém s chrbticou, nadtrhnutú platničku a vyskočené platničky, plus iné dg. na chrbtici. Preto by som chcela poprosiť niekoho, kto by sa našiel mi prispieť na novú posteľ, ktorú veľmi potrebujem.  Ak je niekto kto mi môže pomôcť, budem mu veľmi vďačná, nakoľko môj dôchodok je veľmi nízky a mám vysoké výdavky za lieky. Som slobodná a starám sa o chorú mamu a chorého brata, pritom som sama vážne chorá, no musím si pomôcť ako viem. 

 

Vopred ďakujem každému dobrému človeku za jeho  pomoc!
Ďalšie informácie

Facebook
slavka.mikulcova@gmail.com

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?