Menu

nasa komplikovana zivotna cesta

Trvanie výzvy: 12. januára 2015 - 31. decembra 2015

Cieľ výzvy

Prípadné získané finančné prostriedky od dobrých ľudí použijeme na úhradu dlhov a tiež investujeme aj do našej malej dcérky, ďakujeme.

Príbeh

nasa komplikovana zivotna cesta

Život je nevyspytateľný.
-Nikdy nevieme v akej situácii sa ocitneme.
Preto sa s malou dušičkou pokúsim poprosiť a pomoc tých ktorým nieje osud iných ľahostajný..Dakujeme.

   -V živote sme raz hore raz dolu-

Každému sa stane,že nemá svoje obdobie a strašnú smolu.Odmalička trpím chorobou-detskou mozgovou obrnou.Namiesto dvoch noch ma vozia dve veľké kolesá,nieje to žiadna noblesa.

Napriek všetkému mi život toho nadelil viac než dosť priateľa,ktorý ma má rád a 9.mesačnú dcérku,ktorá rozjasní moj den a tisíckrát.Milujem ich viac než seba unášajú ma do siedmeho neba.Priateľ je tiež vážne chorý,napriek tomu sa s nami každý den morí a má nás rád je ten najlepší otec,kamarát.Chýba mu oblička a má chorobu očí,hrozí že nás jedného dna nezočí ak sa to zázrakom neotočí.Nemal by pracovať no robil denno-denne sa tam moril.Odkedy sa narodila dcérka,zavreli sa príjmu dvierka.Musel doma ostať pri mne stáť a s malou mi pomáhať.Začínajú sa dlhy kopiť jedna,dve požičky,nájom dlhujeme čo stým robiť budeme naozaj nevieme.

Je mi to zo srdca ľúto tak skúsim tíško a pokorne vysloviť prosbu túto.Viem,že strašne veľa ľudí má problémy niesme jediný na zemi,Prosím pokorne dobrých ľudí,aby nám pomohli.Každé euro pomože a zmierni tie na krk čoraz viac ostrejšie nože.

Dakujeme velmi každému jednému darcovi čo si náš príbeh prečíta naša rodinka vašu pomoc s pokorou a neopísateľnou vdačnosťou uvíta.

Dakujeme...

Aktualizácie

Dakujeme26. júl 2015

vsetkym ludom..

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?