Menu

Návrat do života (Príbeh Mišky z relácie V siedmom ...

Trvanie výzvy: 4. októbra 2015 - 31. decembra 2015

Cieľ výzvy

Uhradiť Miške rhabilitácie

Autor výzvy

Dátum vzniku: 18.6.2007

IČO: 35843624

Ulica: Brečtanová 1

Mesto: Bratislava

PSČ: 83101

Štát: Slovensko

Príbeh

Návrat do života (Príbeh Mišky z relácie V siedmom nebi - 4.10.2015)

Miška si na brigáde na Cypre chcela zarobiť na výlet, no z minúty na minútu sa jej život zmenil. Zo zatiaľ nezistených príčin ochrnul. Nutne potrebuje rehabilitácie a liečbe.

Miške sa v lete zrútil svet počas brigády na Cypre, kde si chcela zarobiť na výlet do New Yorku. Doslova z minúty na minútu ochrnula od krku nadol. V ťažkom stave ju letecky transportovali na Slovensko, kde sa začal bojo život. Devätnásť ročná Miška sa silou svojej vôle a bojovnosti z ťažkých depresií dokázala naštartovať. Hoci nie sú známe príčiny jej ochrnutia, prognózy nie sú čierne. Miecha nie je poškodená, ale nakoľko sa mladé dievča dokáže rozpohybovať je stále otázne. Miška bojuje, pokroky sú, hoci malé, ale sú a to ju ženie vpred. Pre tracheostómiu jej síce poisťovňa nateraz rehabilitačnú liečbu odmietla preplatiť, ale v súkromnom centre ju prijali, čo jej dáva ešte väčšiu chuť do života. Postaviť sa na vlastné nohy je ale behom na dlhé trate, liečba je finančne náročná a nebude stačiť jeden ani dva cykly. Prosíme o pomoc s financovaním rehabilitácií pre neskutočné slniečko, akým Miška je.     

Aktualizácie

Navýšenie cieľovej sumy8. okt 2015

Všetkým darcom veľmi pekne ďakujeme za Mišku. Vzhľadom na zvýšený záujem navyšujeme cieľovú sumu na 15 000 eur. Miška peniaze na liečbu skutočne potrebuje. Ďakujeme. 

Navýšenie cieľovej sumy5. okt 2015

Všetkým darcom veľmi pekne ďakujeme za pomoc pre Mišku. Vzhľadom na zvýšený záujem so strany darcov navyšujeme sumu cieľovú sumu na 10 000 eur. Miška všetky vyzbierané financie použije na rehabilitácie a liečbu. Ďakujeme. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?