Menu

Zdravie je predsa to najdôležitejšie

Trvanie výzvy: 9. januára 2016 - 10. apríla 2016

Cieľ výzvy

Cieľom tejto výzvy je zabezpečenie finančných prostriedkov na uhradenie liečebného pobytu v Dunajskej Lužnej, úhrada cestovných nákladov na rehabilitácie do nemocnice, plienky, lieky.

Autor výzvy

Príbeh

Zdravie je predsa to najdôležitejšie

Musím veľa cvičiť aby som mal pevnejšie telíčko.

Dobrý deň, chcem Vás týmto poprosiť o pomoc k splneniu toho najzákladnejšieho želania, ktoré každý z nás vysloví niekoľkokrát ročne svojej drahej rodine či priateľom, kolegom i neznámim ľuďom. A to : želám Ti zdravie. Aj ja si ho želám. Želám si ho pre moj najväčší poklad, syna Jožka. Jožko má dva roky a bohužiaľ už od prvých momentov na tomto svete mu ten najdôležitejší dar pre šťastný život chýba. Počas pôrodu došlo ku komplikáciám a s každým novým dňom boli správy lekárov horšie. Trpí epilepsiou, detskou mozgovou obrnou, má léziou poškodený mozog a vinou psychomotorickou retardácie je iba ležiaci, na rozdiel od svojích malých kamarátov ani len nesedí, nepretáča sa. Jeho stav, sa vždy keď nám to naša finančná situácia dovoľuje, snažíme zlepšiť cvičeniami doma, pod dohľadom doktorov v miestnej i krajskej nemocnici, canis terapiou, liečeniami v Dunajskej Lužnej.

Viem totiž to, že jeho telo sa ešte stále vyvíja a chcem využiť všetok čas, ktorý mám, aby som mu zaistila čo možno najšťastnejší, zdravší život bez komplikácií. Preto Vás chcem úprimne a s pokorou poprosiť o pomoc. Príspevok od Vás v akejkolvek výške pre Jožka znamená jeden veľký krok na ceste k spokojnému životu po akom túži každý z nás.

Váš príspevok bude výhradne použitý na liečebné procedúry , plienky a lieky pre  Jožka.

Vopred Vám z celého srdca ďakujem a verím, že Vaša štedrosť Vám bude vo Vašom živote spravodlivo odmenená.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?