Menu

Prerábka kúpeľne

Trvanie výzvy: 21. januára 2016 - 21. januára 2017

Cieľ výzvy

Bezbariérová kúpeľňa

Autor výzvy

Príbeh

Prerábka kúpeľne

Milí darcovia, trpím sklerózou multiplex a môj zdravotný stav mi nedovoľuje pohodlne vojsť do vane. UPSVaR mi už niekoľo krát zamietol prerobenie kúpeľne, preto musím poprosiť Vás.

Som 39 ročná žena a mam SM čo je skleroza multiplex. Už viac krát som žiadala o príspevok UPSVaR, no vždy mi bol zamietnuty. Žiadala som príspevok na prerobenie kúpeľne. Mám v kúpeľni vaňu a zle sa mi do nej vchádza a aj vychádza no podľa úradu mám madlá tak to nepotrebujem. Týmto vás prosím o príspevok na prerobenie mojej kúpeľne. Stačí mi to najnutnejšie: sprchový kút, batérie a obklady. 

Ja ako človek som nikdy neprosila cudzích ľudí o pomoc, pretože som sa snažila vystačiť si sama. Toto však zo sdravotných dôvodov nie je v mojich silách. Ešte pred dvomi rokmi mi zdravotný stav aspoň trochu dovoľoval pracovať v chránenej dielni, no odvtedy sa mi rapídne pohoršilo. Snažím sa ručne vyrábať prívesky z gorálok, alebo náramky, stromčeky šťastia, čím ako tak precvičujem jemnú motoriku, ale aj to je už pre mňa náročnejšie. 

Neľutujem sa, robím čo môžem. Kto sa rozhodne prispieť, veľi pekne mu ďakujem. Budem sa tešiť z každého centíka. Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?