Menu

ULTRALANOVKA pomáha Plamienku – Pomôžte aj vy nevyliečiteľne chorým deťom

Trvanie výzvy: 30. marca 2016 - 31. decembra 2016

Cieľ výzvy

Starostlivosť o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny hradíme ako nezisková organizácia výlučne z darov a príspevkov. Bez Vašej pomoci by sme nemohli naďalej pomáhať nevyliečiteľne chorým deťom stráviť svoje posledné chvíle doma v kruhu rodiny. Bez Vašej pomoci by sme nemohli stáť po boku týchto rodín a pomáhať im využiť zostávajúci čas s dieťatkom čo najlepšie. Darované prostriedky použijeme najmä na obnovu zdravotných prístrojov, nákup liekov a zdravotného materiálu, pohonných hmôt a telefonáty do rodín.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 12.5.2003

IČO: 36 077 259

Ulica: Zadunajská 6/A

Mesto: Bratislava

PSČ: 85101

Štát: Slovensko

Príbeh

ULTRALANOVKA pomáha Plamienku – Pomôžte aj vy nevyliečiteľne chorým deťom

Veríme v nenahraditeľnosť domova. Veríme, že blízkosť v rodine je zdrojom sily. Veríme v zmysel pomoci.

V Plamienku pomáhame nevyliečiteľne chorým deťom, aby mohli stráviť posledné chvíle spolu doma v kruhu rodiny, v prostredí, ktoré dôverne poznajú. Naši lekári, sestry, sociálni pracovníci, ktorí do týchto rodín pravidelne chodia, s nimi prežívajú každodenný zápas s ochorenímdieťaťa.

Nášho prvého pacienta, 9-ročného Lukáška sme prijali, keď lekári v nemocnici povedali, že nádorová choroba je silnejšia ako možnosti dnešnej medicíny. Nedalo sa zvíťaziť, ale napriek tomu sme dokázali pomôcť. Zabezpečili sme prístroje, lekárov, lieky a oporu, aby mohol Lukáško byť do posledných chvíľ tam, kde mu bolo najlepšie - doma, so svojou rodinou.

Pomáhame dodnes, keď je boj s chorobou nerovný a čas krátky a vzácny. Byť doma je želaním nevyliečiteľne chorých detí a toto želanie sa stalo poslaním a zmyslom našej práce.

Od roku 2003 sme podali pomocnú ruku 280 nevyliečiteľne chorým deťom a ich rodinám, navštívili sme ich spolu 3494krát a strávili sme u nich doma 4452 hodín. Za deťmi priemerne ročne precestujeme autom vyše 85.000km.

Sme nezisková organizácia a všetky služby, prístroje azdravotnícky materiál poskytujeme týmto rodinám bezplatne. Váš dar použijeme najmä na obnovu zdravotných prístrojov, nákup liekov a zdravotného materiálu, pohonných hmôt a telefonáty do rodín.

Pomáhame, ale nezaobídeme sa bez pomoci a podpory ľudí, ktorí rovnako ako my, veria detskému snu o tom, že doma v kruhu blízkych je v ťažkých chvíľach najlepšie.

Podporou Plamienka pomôžete deťom a rodinám splniť toto prianie.

Ďakujeme.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?