Menu

Hmlovisko pre deti v Materskej škole

Trvanie výzvy: 27. apríla 2016 - 4. júna 2016

Cieľ výzvy

Zakúpením a postavením hmloviska, budeme predchádzať zdravotným problémom, ktoré spôsobuje silné slnečné žiarenie v teplých mesiacoch.

Príbeh

Hmlovisko pre deti v Materskej škole

Našu škôlku navštevuje momentálne 164 detí. Prichádzajú letné mesiace, a pribúda viac slniečka, ktoré je silné a veľmi horúce. Horúčavy a sucho sú asi tie najhoršie činitele, ktoré negatívne pôsobia na maličký organizmus. Spôsobujú únavu, vyčerpanosť, prehriatie organizmu, úpal až smrť... Pre všetky spomínané okolnosti , by ste chceli spraviť detičkám na školskom dvore Hmlovisko so smartsoft povrchom. Naše financie sú žiaľ obmedzené, preto Vás prosíme, aby ste nám pomohli pri zrealizovaní veľkého sna pre deti.

Čo je to HMLOVISKO.  Je to záhradná sprcha s funkciou zahmlievania, ktorá je postavená na plochu tvorenú z mäkkého a vodopriepustného materiálu. Ten sa dá potlačiť príťažlivou grafikou. Hmlovisko je určené pre deti. V chladnejších mesiacoch hmlovisko využijeme ako multifunkčnú hernú plochu pre deti. Hmlovým zariadením ochladíme v horúcich letných dňoch externé priestory až o 10 °C. 


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?