Menu

Z celého srdiečka Vás prosím, pomôžte mi prežiť krásne chvíle s mojou maminou.Vy ste moja nádej...

Trvanie výzvy: 3. novembra 2016 - 3. novembra 2017

Cieľ výzvy

Mojím cieľom je len to, aby bol Samko šťastný, a mal kvalitnejší život. Peniažky - financie ktoré využijeme na špeciálnu stravu a prípravky potrebné pre Samka, na lieky, cestu do BA, hygienu a za hospitalizáciu v Bratislave.. Keďže Samko má 4 rôčky, potrebuje v nemocnici doprovod matky, tak platíme aj za každý deň izby..Preto prosím, o pomoc vás. Vopred ďakujem.

Príbeh

Z celého srdiečka Vás prosím, pomôžte mi prežiť krásne chvíle s mojou maminou.Vy ste moja nádej...

07.06.2012 sa mi narodil synček menom Samko v Starej Ľubovnianskej nemocnici.

Samko sa narodil predčasne, vážil len 1,5 kila a do života si priniesol vážnu diagnózu a metabolickú poruchu. Pár dní po narodení ho museli operovať. Časté návštevy v nemocnici, špeciálna strava a nákladné lieky stoja rodinu nemalé financie. Pomôžme Samkovi a jej mamke ktorá je sama v ťažkej chvíli. Ďakujeme!

07.06.2012 sa mi narodil synček menom Samko v Starej Ľubovnianskej nemocnici. Vážil 1500g, preto ho museli previesť do Popradu kde bol v inkubátori asi 3 týždne. V Poprade zaznel aj verdikt od lekárky - Samkova choroba, diagnóza ktorá sa odborne nazýva deficit atp syntázi mutácia čo znamená - metabolická porucha. Nevedela som, čo to znamená, a tak som sa pýtala čo to vlastne je...Je to choroba nevyliečiteľná, deticky s takou diagnózou umierajú..Niekto hneď po narodení, niekto sa dožije vyšieho veku..Z Popradu ho tak previezli do Bratislavy kde bol hospitalizovaný v detskej fakultnej nemocnici - Kramáre..Prišlo rozhodnutie - ak chceme, aby Samko žil, musíme súhlasiť s operáciou kde mu spravia peg v žalúdku, to je sonda cez ktorú ho budeme môcť krmiť. S operáciou som súhlasila. Bolo to veľmi ťažke zo začiatku to prijať no musela som sa s tým zmieriť, pretože som chcela, aby Samko žil. Samko ma spravený peg v žalúdku, kde mu pušťam mixovanú stravu. Presne na veľký piatok veľkonočný nám Samko ochorel tak, že bol v kome 6 dni..prestala som dúfať že sa mi preberie..Ale zázrakom sa prebral, bojoval o život a doteraz bojujeme. Samko je veľký bojovník a vždy keď ochorie tak bojujeme zo všetkých síl...Napriek Samkovej chorobe som veľmi šťastná že ho mám..Samko je moje všetko. Som vďačná Bohu za každý úsmev Samka. Niekedy Samko spraví niečo nečakane čo ani nečakám, pretože od zdravého dieťaťa čakáte že príde, obíjme vás, ale keď to spraví takéto dieťa, tak ta radosť je neskutočná a nezabudnuteľná. Keďže som z ďaleka,  a do Bratislavy mám ďaleko, stojí ma to aj nejaké financie. Nakoĺko dostávam len materskú a  Samko užíva veľa liekov ktoré nie sú lacnou záležiitostou, z celého srdca prosíme Vás o pomoc. Som rada že pri mne stoja moji rodičia, a pomáhajú mi ako sa da..Keďze Samka vychovávam sama s mojimi rodičmi,  bola by som vďačná za  vašu pomoc, A vopred vám zo srdca ďakujem aj za Samka..

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?